999 rezultate për

alby

Guxuan si askush tjetër: 3 shqiptaret që fitojnë miliona nga filmat për të rritur (FOTO LAJM) Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave p
3 shqiptaret që luajnë në filma me pullë të kuqe dhe fitojnë miliona (FOTO LAJM) Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave p
Fëmijë me Flori Mumajesin? Reagon pornostarja shqiptare (FOTO LAJM) Një lajm që i ka habitur të gjithë ka qarkulluar pasditen e djeshme dhe mëngjesin e sotëm në rrjet. Sipas atyre që sh
Flori Mumajesi, baba i fëmijës së pornostares shqiptare? Flori Mumajesi do të bëhet baba. Ylli i filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën
Ish-pornostarja shqiptare publikon fotot, ky është detaji që po i ndryshon jetën Ish-pornostarja me origjinë shqiptare, Alby Rydes, ka hequr dorë nga profesioni i saj i mëparshëm, por përsëri nuk hezit