999 rezultate për

albumi

Këngëtari shqiptar pjesë e albumit më të fundit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Albert Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja. Por siç kishte premtuar, këngëtari i famshëm sapo i
U "zhduk" nga Instagrami, Capital T rikthehet më një surprizë (VIDEO) Pak ditë më parë Capital T fshiu çdo postm nga profili i tij në Instagram duke u bërë kështu shumë zhurmë. Ndonëse nj
Nuk di të ndalet, Dua Lipa po bën namin me rekordet në SHBA (FOTO LAJM) Pas publikimit të albumit të saj të dytë “Future Nostalgia” në mars që mori vetëm vlerësime pozitive nga kritikët dhe u
Në albumin e Mozzik s' kishte si të mungonte Loredana, por këto vargje nuk iu kanë shkuar ndërmend Mozzik publikoi albumin e tij të titulluar “MozzArt”, që përmban 20 këngë dhe deri tani po bën goxha bujë dhe është prit
Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Capital T i bën dhuratën më të veçantë nënës së tij në ditën e saj (FOTO LAJM) Dita e nënave ka sjellë një sërë urimesh nga të gjithë personazhet e njohur për më të shtrenjtat e tyre. Së fundmi,
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Për të mbrojtur zërin e saj, Dua Lipa heq dorë nga "veset" (FOTO LAJM) Dua Lipa ka zbuluar se ka hequr dorë nga pijet alkoolike dhe ka lënë duhanin në përpjekje për të mbrojtur zërin e saj.
I publikojnë ilegalisht albumin, Dua Lipa zbulon mes lotësh ç'do të ndodh (VIDEO) Dua Lipa ka njoftuar se albumi i saj i dytë, i shumëprituri Future Nostalgia do të publikohet të premten, më 27 mars e j
Kur Meghan ishte e vogël, i ati nxjerr fotot e vjetra të albumit familjar (FOTO LAJM) THOMAS Markle ka hapur albumin e familjes për të zbuluar fotot prekëse të fëmijërisë së Meghan. 75-vjeçari tha se ai
Krejt papritur, Eminem suprizoi fansat me një album të ri! (FOTO LAJM) Reperi shumë i famshëm, Eminem, i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri.
Capital T publikon këngën e parë të albumit të ri (VIDEO) Reperi Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor për këtë vit. Capital T ka publikuar këngën e parë nga albumi
Prisni pak, çfarë bëri bashkë Fjoralbën dhe Kreshën? Fjoralba Ponarin, shumë shpejt do ta shohim në ekran si këngëtare! Moderatorja, zbuloi sot në "E Diell" se gjatë muajit
Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri. Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet s
Young Zerka lë Shqipërinë për një surprizë të madhe! (FOTO LAJM) Kohët e fundit këngëtari i njohur, Young Zerka është larguar nga Shqipëri. Pas publikimit të këngës “Money” ai është
Dasmë në Maldive dhe Sri Lanka, martohet fotografi i VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Ai ka qenë prezent në shumë dasma të VIP-ave për të fotografuar momentet e tyre më të bukura, ndërsa së fundmi Norik Uka
Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Një duartrokitje për Dua Lipën, suksesi i saj sapo arriti majat (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim që Dua Lipa është këngëtarja e cila na surprizon çdo herë. Që pas daljes së parë në publik ajo
As çifti zvicerian as ndarja me Mozzik nuk ndalin Loredanën, reperja pushton rrugët në Gjermani (FOTO LAJM) Ndonëse e re në tregun muzikor, karriera e Lorenana Zefit po kap majat. Reperja është duke zhvilluar një karrierë të
Loredana promovoi albumin e parë! Zbulohen artistët shqiptarë që morën pjesë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Loredana promovoi albumin e saj të parë. Albumi mban titullin “King Lori” dhe pjesë e tij janë kën