999 rezultate për

album

Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Për të mbrojtur zërin e saj, Dua Lipa heq dorë nga "veset" (FOTO LAJM) Dua Lipa ka zbuluar se ka hequr dorë nga pijet alkoolike dhe ka lënë duhanin në përpjekje për të mbrojtur zërin e saj.
I publikojnë ilegalisht albumin, Dua Lipa zbulon mes lotësh ç'do të ndodh (VIDEO) Dua Lipa ka njoftuar se albumi i saj i dytë, i shumëprituri Future Nostalgia do të publikohet të premten, më 27 mars e j
Kur Meghan ishte e vogël, i ati nxjerr fotot e vjetra të albumit familjar (FOTO LAJM) THOMAS Markle ka hapur albumin e familjes për të zbuluar fotot prekëse të fëmijërisë së Meghan. 75-vjeçari tha se ai
Krejt papritur, Eminem suprizoi fansat me një album të ri! (FOTO LAJM) Reperi shumë i famshëm, Eminem, i ka surprizuar të gjithë kur papritur ka lajmëruar se e ka gati albumin e tij të ri.
Capital T publikon këngën e parë të albumit të ri (VIDEO) Reperi Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor për këtë vit. Capital T ka publikuar këngën e parë nga albumi
Prisni pak, çfarë bëri bashkë Fjoralbën dhe Kreshën? Fjoralba Ponarin, shumë shpejt do ta shohim në ekran si këngëtare! Moderatorja, zbuloi sot në "E Diell" se gjatë muajit
Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri. Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet s
Young Zerka lë Shqipërinë për një surprizë të madhe! (FOTO LAJM) Kohët e fundit këngëtari i njohur, Young Zerka është larguar nga Shqipëri. Pas publikimit të këngës “Money” ai është
Dasmë në Maldive dhe Sri Lanka, martohet fotografi i VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Ai ka qenë prezent në shumë dasma të VIP-ave për të fotografuar momentet e tyre më të bukura, ndërsa së fundmi Norik Uka
Soolking i fiksuar me shqiptarët, pas Dhurata Dorës zbulon bashkëpunimin e ri (VIDEO) Reperi algjerian Soolking u bë shumë i njohur në Shqipëri falë këngës "Zemër", një bashkëpunim me Dhurata Dorën që rezul
Tension mes kunatave? Bella urdhëron publikisht Dua Lipën të ndaloj (FOTO LAJM) Dua Lipa është rikthyer së fundmi duke dhënë lajme të mira për fansat. Këngëtarja shqiptare ka bërë të ditur se po sjell
Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Një duartrokitje për Dua Lipën, suksesi i saj sapo arriti majat (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim që Dua Lipa është këngëtarja e cila na surprizon çdo herë. Që pas daljes së parë në publik ajo
As çifti zvicerian as ndarja me Mozzik nuk ndalin Loredanën, reperja pushton rrugët në Gjermani (FOTO LAJM) Ndonëse e re në tregun muzikor, karriera e Lorenana Zefit po kap majat. Reperja është duke zhvilluar një karrierë të
Loredana promovoi albumin e parë! Zbulohen artistët shqiptarë që morën pjesë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Loredana promovoi albumin e saj të parë. Albumi mban titullin “King Lori” dhe pjesë e tij janë kën
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin
Dua Lipa shprehet nervoze për albumin e ri Dua Lipa në një intervistë për BBC ka treguar se albumi i saj do të publikohet së shpejti. Gjatë intervistës Dua tha
Gashi promovon albumin e ri në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Këngëtari i njohur me prejardhje nga Kosova Gashi po merr famë me muzikën e tij në gjithë botën. Gashi vitin e kaluar
I publikuan fotot nudo, reperja shfaqet e gjakosur në albumin e ri Iggy Azalea ju rikthye përdorimit të rrjeteve sociale dhe me anë të një posteri të veçantë, zbuloi se do sjellë shumë sh