999 rezultate për

albtelecom

ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare ALBtelecom ndërmerr një bashkëpunim strategjik afatgjatë me Postën Shqiptare. Përmes tij synohet rritja e mundësive për
Punonjësit e ALBtelecom vijojnë përkushtimin ndaj fëmijëve talasemikë duke dhuruar gjak ALBtelecom prej disa vitesh është shumë aktiv për çështjet sociale me ndjeshmëri të lartë, të cilat kërkojnë vëmendje të
Albtelecom sjell Klan HD dhe Klan Plus HD me një paketë ekskluzive ALBTV ALBtelecom si një ndër kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit në vend është në përpjekje të vazhdueshme për të pasu
ALBtelecom dhuron çmime për fituesit e “Young Programmers Space” Nxënës të 11 gjimnazeve të Tiranës morën pjesë për të tretin vit radhazi në konkursin për kodimin, organizuar nga Fakult
Të lidhur... me natyrën! Njihuni me bashkëpunimin më të ri midis ALBtelecom, Bashkisë së Tiranës dhe UNICEF ALBtelecom do të jetë me ju edhe gjatë shëtitjeve pranë liqenit artificial, përmes mbulimit me Wi-Fi falas të parkut më
ALBtelecom shpall projektet fituese të Super Generation. Ja cilët janë të rinjtë që do ndryshojnë botën! E enjtja e 28 Marsit shënoi dhe përmbylljen e një gare, e cila prej disa muajsh hodhi dritë mbi idetë e projektet e të r
ALBtelecom sapo na prezantoi bashkëpunimin që do revolucionarizojë komunikimin (FOTO LAJM) Gjatë një eventi, ALBtelecom prezantoi bashkëpunimin me Turkcell. Ky partneritet strategjik do sjellë për klientin shqip
ALBtelecom sjell dashurinë në kohën dhe në vendin e duhur! Mbrëmja e së enjtes përzgjodhi fituesit e dytë të shorteut më të shumëpritur të këtij sezoni: Dashuria në Kohën e Duhur!
ALBtelecom ruan avantazhin e komunikimit me Kosovën ALBtelecom ruan avantazhin e komunikimit me Kosovën ALBtelecom dhe Telekomi i Kosovës (VALA) nënshkruajnë marrëveshje
Çfarë ishte kjo që pamë? Spoti më i ri i ALBtelecom ngjalli tepër kontroversialitet, reagime të cilat në fakt kishim kohë pa i parë e dëgjuar / l
ALBtelecom, kontribute për një vit shkollor sa më të mbarë për fëmijët e Shtëpisë “Zyber Hallulli” ALBtelecom gjatë këtij viti ka mbështetur afro 120 fëmijë të Shtëpive të Fëmijës në moshë shkollore me libra, internet d
ALBtelecom dhuron libra dhe komunikim për Shtëpinë e Fëmijëve Shkollore Sarandë (FOTO LAJM) Me misionin për të mbështetur edukimin e fëmijëve pjesë e Shtëpive të Fëmijëve në moshë shkolle në të gjithë Shqipërinë,
Akademia e Biznesit të ALBtelecom diplomon brezin e katërt të studentëve (FOTO LAJM) Universiteti Politeknik dhe ALBtelecom nënshkruajnë një Memorandum Mirëkuptimi për një bashkëpunim strategjik të mëtejsh
ALBtelecom, me plot 11 kanale të reja televizive në shtëpitë tuaja (FOTO LAJM) ALBtelecom vjen me një bashkëpunim tjetër të rëndësishëm dedikuar posaçërisht klientëve të tij besnikë. Të gjithë përdor
Zgjidhet Drejtuesi i ri i Këshillit të Administrimit të ALBtelecom Z. Hydajet Kopani zgjidhet në krye të Këshillit të Administrimit të ALBtelecom, kompanisë më të madhe të telekomunikacio
Jehona që la pas #oraesupermuzikës (FOTO LAJM) Fundjava që lamë pas ishte padyshim një fundjavë magjike në Tiranë. Askush nuk e kishte menduar që ky muaj do të nis
Bashkia e Tiranës dhe ALBtelecom, internet falas në qendër të qytetit Ke ardhur për të fotografuar sheshin “Skënderbej” dhe dëshiron ta postosh në rrjetet sociale? Mirë, atëherë mund të logo
"Internet për të gjithë", ALBtelecom i ofron shqiptarëve stacionin e paharrueshëm veror “Internet për të gjithë” po shndërrohet në një realitet përherë e më të prekshëm për shqiptarët falë gjigandit të teleko
Kodim dhe programim që në gjimnaz, ALBtelecom mbështet nismën Interesi për kodimin dhe programimin tashmë nis që në shkollë të mesme. Ky është realiteti befasues i talenteve te r
ALBtelecom hedh në treg paketat 30 ditore me parapagesë ALBtelecom ka si synim të vazhdueshëm t’ju përgjigjet kërkesave të konsumatorëve. Për këtë qëllim, fokusi kryesor mb