999 rezultate për

albpetrol

Gjiknuri: ‘Albpetroli’ po kontribuon në buxhetin e shtetit Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ka deklaruar se ‘Albpetroli’ është trajtuar si thes për militantët
Albpetrol in "war" with Bankers Petroleum Top Channel reports that a confidential document of Albpetrol is casting strong doubts that might connect “Bankers Petro
Albpetrol përplaset me Bankers për naftën Kompania kanadeze e 'Bankers Petrolium' dyshohet se ka shitur në tregun e brendshëm me pakicë, sasi të mëdha karburanti
Vjedhjet, Albpetrol kallëzon ish administratorin Shoqeria Albpetrol sh.a depoziton në prokurori një kallëzim penal për ish-administratorin e shoqërisë, Ferdinand Murati.
Albpetrol miraton strukturën e re, ja ç'do ndodhë me të larguarit Këshilli Mbikëqyrës i Albpetrol sh.a ka miratuar strukturën e re përmes së cilës do të kryhet ristrukturimi i plotë i Sh
Vodhën 470 mijë dollarë, pranga 5 zyrtarëve të Albpetrol Pesë zyrtarë të kompanisë Albpetrol dhe aministratori i një shoqërie private janë arrestuar nga policia pasi dyshohet se
"Stream Oil" 35 milionë dollarë borxhe Kompania 'Albpetrol', ka nisur zyrtarisht procedurat për të prishur marrëveshjen me kompaninë kanadeze "Stream Oil", për
Skandalet me koncesionaret Të tjera fakte tronditëse mbi abuzimet e kompanive koncesionare të cilat po shfrytëzojnë pasuritë natyrore duke paguar s
Albpetrol pezullon 35 punonjës për shkelje Kompania Albpetrol sh.a ka pezulluar nga puna të gjithë punonjësit e drejtorive që kanë për detyrë të monitorojnë dhe ko
PD: Rama po shpërblen Koço Kokëdhimën Partia Demokratike reagoi sot në lidhje me emërimet e bëra nga Ministria e Energjise dhe Industrisë duke e cilësuar vend
RD: Kokëdhima, "sheiku" i ri i naftës shqiptare Sipas të përditshmes Rilindja Demokratike, organ i Partisë Demokratike, deputeti i Partisë Socialiste Koço Kokëdhima mer
“Albpetrol”, Prokuroria i kërkon llogari bankës amerikane Dështimi i tenderit të shitjes së “Albpetrolit” dhe mospagesa e garancisë bankare ndaj shtetit shqiptar nga kompania e d
Braçe: Batërdi me dhënien vendburimeve të naftës privatit Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe e ka quajtur batërdi transferimin e vendburimeve të naftës dhe gazit në admini
Albpetrol, tender për naftë të marrë borxh Kompania “Albpetrol” ka shpallur tenderin për shitjen e të gjithë naftës për vitin 2013. Tenderi parashikonte shitjen e
Ruçi: Hetim për Albeptrol Në komunën Greçalli të qarkut Fier i pari i listës së këtij qarku, që udhëheq skuadrën e socialistëve, Gramoz Ruçi i ka
"Albpetrol", Prokuroria verifikon tenderin Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për çështjen e privatizimit të "Albpetrol" pas kallëzimit të gati katër muajve më
Ndërprerja e energjisë, mijëra $ dëme ndaj Albpetrol Drejtori i Transoil Group, Vangjel Moco ka reaguar në lidhje me vendimin e CEZ Shpërndarje për ti shkëputur energjinë sh
Detyrimet, CEZ ndërpret energjinë për Albpetrol CEZ Shpërndarje ka ndërprerë energjinë për shoqërinë Albpetrol pasi kjo e fundit i ka rreth 6 milionë dollarë detyrime.
PS: Në “Albpetrol” vidhen 45 milionë dollarë në vit Partia Socialiste ka denoncuar sot abuzimet korruptive që sipas saj shteti shqiptar bën me konçesionet e naftës. Në një
Dosja për privatizimin e kompanisë 'Albpetrol' e mbyllur Ministri i Ekonomisë dhe Energjetikës Edmond Haxhinasto e cilëson të mbyllur dosjen për privatizimin e kompanisë 'Albpet