999 rezultate për

albina

Reagon ish deputetja Deda për të bijën që pushton rrjetin: Fotot ja bëj vet (FOTO LAJM) Vajza e Albina Dedës, ish-deputetes së PD-së, Ada është shumë e komentuar në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrje
Vajza e deputes harron selfiet, jep këshilla sjelljeje për të rinjtë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 1
Rrëfimi i pazakontë i motrës: Vëllai im është përdorues droge! Në këtë sezon të ri të “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, do të trajtohet rasti i familjes Kokaj. Vajza më e
Vajza e deputetes të PD-së bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm
Ish-deputeti i PS-së armën në kokë ish-gruas, Albina Deda: Protestoj Ish­ deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Hamit Kosta u arrestua dje pasi kishte kërcënuar me armë ish bashkëshorten e tij.
Albina Deda dhe Majlinda Bregu “zihen” për Bashën Kritikat e hapura dhe të ashpra të Majlinda Bregut kundër kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke se nuk po
Reagon Albina Deda: I kërkoj Metës të prononcohet nëse kam kërcënuar Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda ka reaguar nëpërmjet një statusi në Facebook pas publikimit të lajmit se aj
Dënohen deputetët demokratë për "huliganizmat" në Kuvend Byroja e Kuvendit ka dënuar deputetët demokratë Gent Strazimiri dhe Bedri Hoxha me 7 ditë përjashtim, kurse Albina Dedën
Basha: Rama i tha deputetes demokrate fute vezën në ... (VIDEO) Lulzim Basha i ftuar në "Opinion" ka denoncuar edhe atë që e ka quajtur fjalor të ndyrë të kryeministrit të vendit Edi R
Apeli i deputetes Deda: Qeveria ka harruar Mirditën Gjatë vizitës së saj në fshatin Domgjon të Mirditës, deputetja Albina Deda, akuzoi qeverinë se ka lënë në mëshirë të fat
Lajm i fundit/Beqaj i kërkon ndjesë deputetes që e shau "kafshë" Pas tensioneve të vazhdueshme, sot në seancë u thërrit Konferenca e Kryetarëve, për të vendosur për rastin e Beqajt. PD
Shpërthen lufta midis grave deputete të PD-së Pas publikimit në media të debateve brenda PD-së midis Topallit dhe Bregut me kryetarin Basha, ka reaguar dhe deputetja