999 rezultate për

albin

Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part
Vajza e deputes harron selfiet, jep këshilla sjelljeje për të rinjtë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 1
Shqiptari harron ku është dhe bën ilegalisht djalin synet por arrestohet Një burrë 35 vjeçar i besimin islam nga Kosova, me qëndrim në Gütersloch mund të dënohet me heqje lirie. Kjo mund t`i nd
Ymeri: Dhashë dorëheqje, sepse Kurti është bërë njeriu i vetëm në Vetëvendosje Ish-kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri, ka kritikuar qasjen e përdorur nga kryetari i zgjedhur i këtij subjekti Albin
Visar Ymeri tregon pikënisjen e sherrit në Vetëvendosje Visar Ymeri ka thënë se problemet në Vetëvendosje kanë nisur nga tetori i vitit të kaluar. Ai ka thënë se që nga ajo koh
Shpend Ahmeti kundër platformës së Albin Kurtit për Vetvendsojen Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur rreth kandidimit të
Orangutani i vetëm "albino" në botë mahnit me fotot (FOTO LAJM) Orangutani i vetëm i njohur albino në botë do të jetojë në një shtëpi të bërë nga njeriu në një ishull. Orangutani pe
Nëse doni pasaportë të Zvicrës duhet të plotësoni këtë kusht qesharak Dy vjet më parë, një rast shkaktoi një tronditje: dy vajza nuk morën nënshtetësinë zvicerane për shkak se refuzuan mësim
Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo
Rrëfimi i pazakontë i motrës: Vëllai im është përdorues droge! Në këtë sezon të ri të “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, do të trajtohet rasti i familjes Kokaj. Vajza më e
Këta janë deputetët që nuk morën pjesë në tubimin e Albin Kurtit Albin Kurti sot prezantoi platformën për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, si kandidati i vetëm për këtë pozitë. Të p
Tashmë Shpend Ahmeti e ndjek nga Facebook-u fjalimin e Kurtit Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka zgjedhur apo ka rastisur që me bashkëpunëtorë të tij të jetë në Tiranë, në ditën ku
Kurti: E falenderoj Ymerin, nuk heqim dorë nga bashkimi kombëtar Kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shpalos platformën e tij para anëtarëve të partisë. Ai
Shpendi dhe Qëndroni nuk marrin pjesë në tubimin e Albin Kurtit Albin Kurti i ka mbledhur anëtarët e degëve dhe strukturat e Lëvizjes Vetëvendosje për të prezantuar platformën e tij. N
Albin Kurti sot prezanton platformën e tij Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në Lëvizjen Vetëvendosje, kandidati për kryetar të Lëvizjes, Albin Kurti, sot preza
Albin Kurti nesër shpalos platformën e tij si kandidati i vetëm për kryetar të VV Kandidati i vetëm për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti nesër do të shpalosë platformën e tij për kryetar. K
Dardan Molliqaj: Mbrëmë Albin Kurti më zhgënjeu Njëri nga grupi i të pakënaqurëve deputeti Dardan Molliqaj e ka mirëpritur iniciativën për takim të përbashkët me grupin
KOMENT/ Tregoni të vërtetën pse nuk e doni Albin Kurtin Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Tashmë situata në partinë Lëvizja Vetëvendosje është kthyer në një skenë tragjediko
Deputeti jep dorëheqje, thotë se Albin Kurti e ka quajtur idiot Deputeti Frashër Krasniqi, ka dhënë dorëheqje nga pozita e delegatit të Këshillit të Përgjithshëm dhe çdo pozitë tjetër
Në këtë datë Albin Kurti bëhet kryetar i VV-së Lëvizja Vetëvendosje më 21 janar do të zgjedhë kryetarin e ardhshëm. Albin Kurti edhe zyrtarisht është i vetmi kandidat