999 rezultate për

albian

Granit Xhaka "tall" keq Albian Ajetin (VIDEO) Në dy ndeshjet e fundit të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", Zvicra do të përballet me Gjeorgjinë dhe
Klubi i njohur i Premier League hap "thesin" për Ajetin Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti po kalon një moment të mirë në Zvicër te Bazeli dhe ka rënë në fokusin e shumë ekipeve t
Albian Ajeti pranë transferimit te skuadra e njohur angleze Sulmuesi shqiptar Albian Ajeti është gati për të bërë eksperiencë jashtë Zvicrës. 22 vjeçari edicionin e kaluar shkël
Zgjedhja e Zvicrës, familja dhe e ardhmja: Albian Ajeti tregon gjithcka Tabloidi zvicëran“Blick” i ka kushtuar një hapësira të veçantë sulmuesit të Baselit, Albian Ajeti, që është vëllai i mbr
Albian Ajeti: Jam i kënaqur që shënova për Zvicrën Albian Ajeti ka debutuar me gol me fanellën e Zvicrës në ndeshjen kundër Islandës, të cilën skuadra e tij e fitoi me rez
Albian Ajeti debuton me gol te Zvicra (VIDEO) Zvicra është e pamëshirshme ndaj Islandës, pasi ka shënuar edhe dy gola të tjerë në "Kybumpark Stadium". Në minutën
Albian Ajeti del blof, tha se nuk u ftua nga Shqipëria Futbollisti me origjinë nga kosova, Albian Ajeti vetëm pak ditë më parë, u ankua se nuk ishte ftuar nga Kombëtarja e Shq
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria Albian Ajeti ka trazuar ujërat në ambjetin kuqezi me një deklaratë të tij. Ai prej muajsh shihej si tradhtar nga tifo
Albian Ajeti me rikthimin si titullar në formacion kushton më shumë Albian Ajeti po shkëlqen këtë sezon në kampionatin zviceran, ku u rikthye te Baseli pas një aventure të shkurtër në Augs
Sulmuesi shqiptar më i mirë i muajit tetor në Zvicër (FOTO LAJM) Sulmuesi Albian Ajeti është duke kaluar momente shumë të mira te skuadra e tij e re Basel, ku po shënon dhe asiston K
Albian Ajeti gjen golin me Baselin (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti ka realizuar golin e parë me skuadrën e Bazelit menjëherë pas rikthimit te kampionët e Z
St.Gallen blen kartonin e Albian Ajetit Albian Ajeti ka firmosur zyrtarisht për St Gallen deri në vitin 2021. Në verën e vitit të kaluar vëllai i Arlind Ajetit
Albian Ajeti: Mund të isha pjesë e Barçës, FSHF-ja më ka vënë ultimatum Sulmuesi shqiptar që u transferua pak ditë më parë tek Augsburg ka kushtuar 1 milion euro dhe është një idhull i Luis Su
Ajeti nis stërvitjen me Augsburgun Albian Ajeti i është bashkuar ekipit të tij të ri, Augsburg, ekip i Bundesligës gjermane duke lënë tifozët anglezë të Ne
Zyrtare/ Albian Ajeti firmos në Bundesligë Pasi refuzoi rinovimin e kontratës me ekipin e tij aktual Basel, Albian Ajeti, ka vendosur që të transferohet tek Augsbu
Ajeti fut në "sherr" Zvicrën me Shqipërinë Albian Ajeti do luajë sot me Zvicrën në ndeshjen eliminatore kundër Anglisë U21. Por flirtet që ka bërë trajneri shqipta
Luzerna kërkon Albian Ajetin Albian Ajeti pritet të transferohet te Luzerna gjatë merkatos së janarit. Sulmuesi i ri i Baselit, i cili në të ardhmen
4 talentët nën vëzhgimin e De Biasit (FOTO LAJM) Janë të shumtë futbollistët me origjinë shqiptare të cilët kanë arritur suksese të konsiderueshme me klubet e tyre në Eu
Zviceranët: Shqipëria na merr Ajetin E përditshmja zvicerane "Blick" ka lëshuar alarmin se një tjetër talent i rritur në Zvicër po shkon te Shqipëria. Bëh