albeu

Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Torino-Napoli: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Torino dhe Napoli ndanë pikët mbrëmë në një barazim pa gola ndërsa futbollisti i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj u largu
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Juventus-Leverkusen: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi mori tri pikët e nevojshme mbrëmë ndaj Leverkusenit në Allianz Stadium në Torino duke qenë pretendente kryesor
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Qeqa Krelani për Albeu.com, përveç futbollit më pëlqen të udhëtoj: Për Flakën jap jetën, ëndërr të komentoj Kosovën në "Euro 2020" (FOTO) Komenatorja e parë femër Qeqa Krelani, e cila prej dy vitesh komenton ndeshje futbolli, ka folur në një intervistë ekskl
Intervistë ekskluzive për Albeu.com, Zguro: Rikthimi në Superiore? Kurrë mos thuaj kurrë Vangjel Zguro, fubollisti nga Pogradeci i cili ka një karrierë të pasur në Kategorinë Superiore duke luajtur për më skua
Qytetarët e japin mendimin e tyre në Albeu, a besojnë se Basha do të ulet në dialog me Ramën? Sot kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dërguar një letër publike për kryetarin e opozitës Lulëzim Basha ku i ka kërku
Tërhiqet nga tregu shurupi Ponstan, Albeu kishte raportuar për rrezikshmërinë e tij Agjencia Kombëtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore ka bërë të ditur se ka nisur tërheqja e barit “Ponstan shurup 50mg/
Ikën Afrim Qendro! U paralajmërua dje nga Albeu.com Kreu i Autoritetit Rrugore Shqiptar, Afrim Qendro është shkarkuar sot nga detyra. Qendro është zëvendësuar në detyrë
Foto ekskluzive të Albeu.com nga ndeshja Juventus - Manchester United (FOTO LAJM) Ndeshje interesante po zhvillohet ne Juventus Stadium mes Juventusit dhe Manchester Unitedit. Ndeshje e vlefshme ne Lige
Video satirike e Albeu.com mbi krizën e Rilindjes pushton rrjetet sociale (VIDEO) Portali Albeu.com ka publikur sot një video satirike me skena nga filmi “Downfall” me monologun e famshëm të aktorit Bru
Aty ku është edhe Rama: Atmosferë e zjarrtë në Juve-Lazio, foto nga Albeu.com Juventus ka mposhtur Lazion me rezultatin 2-0, duke treguar edhe njëherë veten që janë ata skuadra për tu mundur. Në
Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgënjeshtroi Kryebashkiaku i Pogradecit Eduart Kapri është një ndër mijëra fituesit e Lotarisë Amerikane këtë vit. Tre ditë më pa
Albeu.com sjell fotot ekskluzive nga derbi Torino - Juventus (FOTO LAJM) Derbi Torino - Juventus ka qenë gjithmonë me një atmosferë të mrekullueshme në stadium edhe pse vendasit shumë rrallë ka
Trembet kryepostieri i Shqipërisë, anulon sërish tenderin e denoncuar nga Albeu.com (FOTO LAJM) Posta Shqiptare ka anuluar për të dytën herë tenderin për "Blerje të materialeve promocionale" me vlerë rreth 4.2 milion
Portali Albeu sonte sjell LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu si në rrethin e parë, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultatet e zgjedhjeve loka
Dezertimi i 4 komandove, ministria reagon pas lajmit të Albeu.com Lidhur me lajmin e publikuar në Albeu.com pasditen e sotme, zyra e shtypit në Ministrinë e Mbrojtjes bën me dije se: 4 e
Albeu.com raporton LIVE rezultatin e zgjedhjeve në Maqedoni Ashtu siç e ka bërë traditë tashmë për gati 10 vite, Albeu.com do të raportojë sot LIVE rezultatet nga kutitë e votimit
Portali Albeu do të sjellë LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultat
Denonconi te Albeu për çdo parregullësi që mund të hasni gjatë zgjedhjeve 1 milion e 890 mijë e 952 persona kanë të drejt vote në zgjedhjet lokale që do të mbahen në Kosovë. Të gjithë këta votoj
Çastet më pikante të Juventus-Sporting nga reporteri i Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi fitoi sot përballë Sportingut të Lisbonës në "Allianz Stadium" me shifrat 2-1. Me një lojë të fortë nga të