999 rezultate për

albertini

Milan, hija e Capellos mbi Inzaghin Besim te Inzaghi. Por deri kur? Pavarësisht rezultateve të dobëta të skuadrës, klubi kuqezi i mohon zërat për një ndrysh
Albertini: Spanja? E mposhtim vetëm duke e sulmuar Demetrio Albertini, shefi i delegacionit të Italisë në Brazil dhe zëvendëspresidenti i Federatës italiane të Futbollit,
Bastet, Criscito "lamtumirë" Euro 2012 Në mesin e një dite të zezë për futbollin italian dhe kombëtaren "azzurra", për zhvillimet e fundit mbi skandalin e past
Albertini: Kasano pas 20 ditësh mund të vrapojë Vazhdojnë takimet në spital për Antonio Kasanon. Sot ka qënë rradha e zv/Presidentit të Federatës Italiane të Futbollit,