999 rezultate për

albert

Humbi shokun e ngushtë, Skivi ndan kujtime përmes fotografive me Albert Krasniqin Vrasja e Albert Krasniqit, që dyshohet të jetë kryer nga babai i tij, ka tronditur gjithë vendin. Biznesmeni i cili i
Pak orë para krimit i dedikoi fjalë të ndjera vajzës, vrasja e të riut u bë pas divorcit (FOTO LAJM) Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Albert Krasniqit në Prishtinë pasditen e sotme nga b
Qëlloi me armë Noizyn, kush është i riu që u vra nga babai i tij (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
Babai qëlloi për vdekje djalin, zbulohet motivi i krimit të rëndë në familjen shqiptare Pasditen e sotme një krim i rëndë ka ndodhur në Kosovë, Prishtinë. Burimet bëjnë me dije se pas një sherri në famil
Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO) Rreth orës 17:00 të pasdites së sotme një vrasje ka ndodhur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Pasi policia ka mar
Telashe për Lazion, Luis Alberto operohet me urgjencë Luis Alberto iu nënshtrua me urgjencë operacionit pas problemeve që pati me apndecitin. "Magjistari" i Lazios u shtrua n
​Luis Alberto dërgohet me urgjenc në spital Mediat në Itali raportojnë se mesfushori i Lazios, Luis Alberto u dërgua me urgjencë në spital për një apendektomi urgje
Merr propozimin për martesë, Eleni Foureira i thotë "Po" biznesmenit arab (FOTO LAJM) Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Greqi, i ka thënë “Po” propozimit për mart
Gjallë dhe i fortë, 100 vjeçari merr vaksinën anti-covid Shteti i Gjibraltarit ka filluar sot vaksinimin e qytetarëve kundër virusit Covid-19. I pari që e mori vaksinën publi
KPK konfirmon në detyrë prokurorin Albert Demirnelin Komisioni i pavarur i kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin Albert Demirnelin. Demirneli do të punojë si p
Deklarata për avionin, Lazio pezullon Luis Alberton për deklaratën Te Lazio nuk është aspak një situatë e qetë, teksa trajneri Inzagi është duke u përballur me shumë mungesa. Koronavio
Nuk e fitoi dot betejën me sëmundjen, ndërron jetë koreografi i njohur Ka ndërruar jetë ditën e sotme koreografi i njohur i Elbasanit, Albert Vrapi. Lajmi është bërë i ditur nga të afërmi
Pendimi nuk ka vlerë, Tare paralajmëron ndëshkim për Luis Alberton Pavarësisht se u pendua shumë shpejt për deklaratën mbi blerjen e avionit nga ana e klubit të Lazios, fantazisti spanjol
Ylli i Lazios lëshon "bombën": Ne nuk na paguajnë, presidenti blen avion Nuk kanë fund problemet për Lazion. Sikurse të mjaftonin telashet për hetimin mbi shkeljen e protokollit sanitar, klubi
Plas te Lazio, Alberto kundër Lotitos: Ai blen avion, por nuk na paguan Nuk është një moment i thjeshtë ai që po kalon Lazio-n, të paktën në nivel mediatik. Si të mos mjaftonte kaosi me ta
Lazio - Juventus, formacionet zyrtare: Muriqi titullar Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Dy
Albërie Hadërgjonaj jep lajmin e trishtë: Sot humba sheqerin e shtëpisë! (FOTO LAJM) "Sot është ditë zije për gjithë familjen. Sot humbëm sheqerin e familjes. Unë nuk mundem t'a besoj dhe t'a pranoj ktë hu
"Një mik po më bën varret e fëmijëve", Albert Cara flet pasi humbi gjithë familjen në tërmetin e nëntorit Tërmeti i 26 nëntorit preu në mes shumë jetë dhe la shumë familje në zi. Një nga familjet më të prekura, ishte famil
"Një ish-spiun emërohet zv.drejtor i Policisë së Shtetit", kush është "Filtri" në kupolën e policisë Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar në facebook për Zv.Drejtorin e ri të Policisë së Shtetit ku ngre pikëpyetjet, nëse ës