999 rezultate për

albano

Aktori i njohur i humorit humb njeriun e afërt: Pse s'të thashë më shpesh "të dua"! Aktori i njohur i humorit shqiptar, Albano Bogdo është përballur sot me një lajm të hidhur. Ai ka humbur një nga pers
Habit Albano Bogdo: Ermal Mamaqi është komplet idiot (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin "Thumb On" ku foli për jetën e tij private si dhe p
Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO) Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të
Albano Bogdo tregon si ia doli të heqë dorë nga alkoli: Pija deri në 4 shishe Aktori i njohur i humorit Albano Bogdo ka treguar historinë e tij se si hoqi dorë nga alkòoli. I ftuar në emisionin “
"E pështyj, e poshtëroj", Albano Bogdo nuk le gjë pa thënë publikisht për Altin Bashën (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo është shprehur në emisionin “ThumbON” në RTV Ora, se ka shumë personazhe publike që ai nuk
Eleminuan Indrit Çelën, jepet vendimi për një nga vëllezërit Kusi Gjykata Penale e Tiranës ka rikonfirmuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për Albano Kusin. Masa e sigurisë “arrest
"Kam qenë me të dashurën, te Brrylli", Albano Kusi kërkon lirinë Gjykata Penale e Tiranës ka rikonfirmuar masën e sigurisë "arrest me burg", për Albano Kusin, i cili akuzohet si bashkëp
Si shoku-shokut, Jul Deda shpreh publikisht mendimin për Albanon (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Julian Deda dhe Albano Bogdo, janë ndër emrat më të njohur për publikun shqiptar, të cilët na kanë sh
I morën jetën teknikut të kondicionerit, pse u vetëdorëzuan dy vëllezërit? Albano Kusi, njëri nga dy vëllezërit e akuzuar për vrasjen e teknikut të kondicionerëve Indrit Çelaj në gusht të këtij v
I mori jetën teknikut të kondicionerëve, vetëdorëzohet në polici autori Albano Kusi, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e teknikut të kondicionerit në Tiranë është vetëdorëzuar në pol
Përfundimisht pa kaçurrela, Albano Bogdo ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Albano Bogdo, aktori i humorit ka bërë sërish ndryshime në pamjen e tij të jashtme. Pas heqjes të shumë kilogramëve, akt
"U prefsh në paqe gjaku im", Albano Bogdo në zi (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo ka humbur njeriun e tij të dashur. Bogdo ka postuar një foto tijën në rrjete soc
Olsi Bylyku dhe Albano Bogdo puthen në buzë në filmin e Bes Kallakut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë filmi "Falco" nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Po ashtu edhe në f
I morën jetën teknikut të kondicionerit, vetëdorezohet në polici një prej vëllezërve Kusi Avokati ka dorëzuar në Polici një nga autorët e vrasjes së teknikut të kondicionerëve. Bëhet fjalë për Griseldo Kusin, i
Djali i Soros i del në krah Ramës: BE ju paragjykon! Shqiptarët ditën e djeshme mori përgjigjen negative nga europa për negocitatat. Ndërkohë që BE vuri theksin tek shum
Aksidentohet me makinë Albano Bogdo, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident me makinë. Ai udhëtonte me një taksi, mirëpo
Aksidentohet aktori Albano Bogdo Albano Bogdo është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës
Paralajmëroi largimin nga ekrani, ja ç’do të ndodhë ne Albanon këtë sezon televiziv (FOTO LAJM) Një muaj më parë, aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, mori vëmendjen e të gjithëve me një video në Instagram, ku sh
Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata jep vendimin për Bujar Kusin dhe 3 të tjerë Në Gjykatën e Tiranës po zhvillohet seanca për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve për vrasjen e 26-vjeçarit, Ind
Dy vrasje, një plagosje: E shkuara kriminale e vëllezërve Kusi Indrit Çela ndërroi jetë mëngjesin e ditës së sotme, si pasojë e një plumbi të marrë në kokë ditën e djeshme. Të dysh