999 rezultate për

albani

Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim (FOTO LAJM) Qetësia para stuhisë! Kështu mund ta cilësojmë këtë periudhë për Arilenën dhe Albanin që kanë qëndruar pak në heshtje kë
"Vështirë të mos impresionohesh, stadium mahnitës", "Air Albania" bën jehonë në median e huaj Niveli i futbollit shqiptar është rritur ndjeshëm vitet e fundit dhe një stadium si “Air Albania” është tërësisht i meri
Shqipëria triumfon në "Air Albania" dhe merr kreun e grupit (VIDEO) Shqipëria ka bërë një paraqitje mjaft pozitive në Air Albania. Kuqezinjtë mposhtën 3-2 Bjellorusinë duke marrë kësht
Fusha e "Air Albania" për hall, Bjellorusia degdiset në "Elbasan Arena" Situata me fushën e “Air Albania” nuk është aspak e mirë, e madje edhe Bjellorusia që kishte planifikur seancën stërvito
Problemet me fushën në "Air Albania", merret vendimi ku do të luhet Shqipëri-Bjellorusi Ishte një mundësi që ndeshja e nesërme mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë të zhvendosej në "Elbasan Arena", për shkak të ku
Shënoi gol nga mesi i fushës në "Air Albania", këto janë fjalët e lojtarit Kazak (VIDEO) I shënoi Etrit Berishës nga mesi i fushës, por goli i tij spektakolar nuk i vlejti Kazakistanit për të marrë qoftë edhe
E veshur "kuq e zi", Hygerta Sako i sjell fat Kombëtares në Air Albania (FOTO LAJM) Shqipëria mori sot një fitore të rëndësishme 3-1 ndaj Kazakistanit. E pranishme në
Super Shqiperia, shënon sërish dhe vendos qetësinë në Air Albania (VIDEO) Shqipëria ka shënuar sërish ndaj Kazakistanit duke dërguar shifrat në 3-1. Ështe
Leja për të dalë gjatë natës: Rregullat dhe dokumentet për të aplikuar Pas hyrjes në fuqi të masave të reja që ndalon qarkullimin gjatë natës, të gjithë qytetarët që e kanë dosmosshme lëvizje
A nuk duken si binjake "Miss Universe Albania" dhe "Miss Universe Indonesia"? (FOTO LAJM) Disa javë më parë bukuroshja shqiptare, Paula Mahmetukaj u zgjodh për të përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Universe 2020’.
Digjitalizim, për më shumë akses në arsim Fushata #RedforKids, e iniciuar nga Fondacioni “Vodafone Albania”, në muajin e parë të pandemisë Covid-19, me dhurimin e
Artan Hoxha hedh fotot mes parcelës me kanabis: Përshëndetje zoti kryeministër Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale foto teksa ndodhet mes parcelave me kanabis në veri të
Do na përfaqësojnë në "Miss Globe", kush u shpallën më të bukurat e Shqipërisë dhe Kosovës (FOTO LAJM) Blerta Veseli dhe Paula Mehmetukaj janë zgjedhur si më e bukura e Kosovës dhe Shqipërisë në “Miss Universe”. Të dyja mod
Kukësi i pafat, shënohen dy gola në Air Albania (VIDEO) Kukësi e ka nisur keq ndaj Wolfsburg. Ekipi mik shënoi golin e parë në minutën e 21′ me anë të Weghorst. M
"Përgjithmonë", Miriami publikon videon romantike me Albanin (VIDEO) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një nga çiftet më të dashura të publikut. Historia e tyre e dashurisë ka bërë shumë
Zhgënjen kombëtarja, kuqezinjtë me gabime amatoreske mposhten në Air Albania (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka zhgënjyer në shtepi duke u mposhtur 0-1 në Air Albania nga modestët e Lituanisë. Një lojë për
2.7 miliard lekë me "hile", Artan Hoxha jep mesazhin e koduar: Agush, po vjen ujku të hajë të zotin e kotecit Partia Demokratike ka bërë sot një denoncim për abuzimin me tenderë fiktivë të kompanisë Image & Communications Developm
Ndër më të bukurat shqiptare, zbulohen 2 prezantueset e "Miss Universe Albania & Kosova" (FOTO LAJM) Miss Universe Albania & Kosovo do të zgjedh përfaqësueset e bukurisë në eventin më prestigjioz të bukurisë në botë në “M
Festë në Air Albania, Kukësi zhbllokon sfidën (VIDEO) Kukësi ka kaluar në avantazh ndaj Slavia Sofias. Verilindorën realizuan me fillimin e pjesës së dytë falë një penallt
Crvena Zvezda futet në "Air Albania", lojtarët shohin fotografitë e Kombëtares së Shqipërisë (VIDEO) Skuadra e Crvena Zvezdës e cila nesër luan me Tiranën në kuadër të rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve, me tu futur n