999 rezultate për

albana

Albana Osmani bën një bilanc të vitit: Ik e mos u kthe më! (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ka lënë gjurmë tek çdokush, por me kalimin e ditëve të gjithë po përpiqen ta lënë pas atë moment t
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
"Provokuese dhe poshtëruese", serbët i bëjnë namin këngëtares shqiptare për videoklipin (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Albana Azizi me videoklipin e saj të fundit ka shkaktuar debat për shkak të skenave të xhiruara në
4 vite pas prishjes së shoqërisë, Albana i dërgon mesazh publikisht Enedës (FOTO LAJM) Disa vite më parë, moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa ishin mikesha shumë të mira. Vazhdimisht në
Albana Osmani tregon pse refuzoi propozimin për martesë nga dibrani Për herë të parë, Albana Osmani ka treguar pse nuk pranoi propozimin e veçantë për martesë që mori nga një person që nuk
Albana Osmani për dibranin që e propozoi: Media e shfrytëzoj, unë e takova (FOTO LAJM) Në vitin 2015 Albana Osmani mori një propozim të veçantë për martesë, nga një person që ajo nuk e njihtë më parë. Ai
Veliaj fiton gjyqin, dënohet për shpifje Albana Vokshi Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka fituar gjyqin që kishte për shpifje me ish-deputeten e PD-së Albana Vokshi. Kjo
Lamtumirë flok brunë, si duket Albana Osmani me look-un e ri (VIDEO) Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e
Mes yjeve botërore, Albana Osmani pjesë e eventit të madh të modës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku. Së
Nga gazetari i njohur, tek noterët dhe biznesmenët: Emrat VIP që u futën në "gropën" e skandalit tek Fondi "BESA" Albana Imami, ish-drejtoresha e fondacionit “Besa” në Tiranë kishte ngritur një skemë piramidale në dy drejtime, duke kr
Kjo është drejtoresha që ngriti skemën gjigante të mashtrimit në Fondin "BESA" (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës la sot në burg katër nga gjashtë të arrestuarit për skemën e mashtrimit me kreditë në Fondin "BESA".
Albana Osmani gjen sozinë, ngjashmëri të frikshme me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Pak më parë moderatorja e njohur Albana Osmani ka publikuar në Instagram-in e saj një foto të viteve më parë. Në foto
Albana Osmani feston "nxehtë" ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë moshën e moderatores (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Albana Osmani e ka djegur rrjetin ditën e sotme me një foto ku ka pozuar me bikini, duke i njoftuar
Albana Osmani largohet nga Top Channel, shkaqet (FOTO LAJM) Albana Osmani është një ndër emrat që është shfaqur në ekranin e Top Channel që në themelim të këtij televizioni. Sot
Bjonde me buzë të ndezura, Albana Osmani nxjerr foton para 17 vitesh (FOTO LAJM) Edhe pse ka marrë një periudhë pauze nga televizioni, duket sikur Albana Osmani na ka shoqëruar gjithë jetën me programe
Albana Osmani ka një mesazh për "monstrat" e rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Albana Osmani është një nga moderatoret më të preferuara të shqiptarve. Ajo gjithashtu është bërë shumë e njohur për kau
Kërkohet mbështetje, një shqiptare është kandidate për deputete në Finlandë Albana Mustafi 34 vjeçare shqiptare nga Prizreni i Kosovës, po zhvillon një fushatë shumë dinjitoze dhe dinamike për pos
Ndryshime në kabinetin Rama, kush ka ikur Kabineti Rama ka pësuar sërish ndryshime, kësaj radhe në rang zëvendësministrash. Mësohet se nga kabineti janë largua
Nuk ndalet, Albana Osmani pushton kopertinën e revistës franceze Ajo ka profilin e një vajze që ja del mbanë në çdo fushë fal forcës, vullnetit dhe pasionit të saj. Albana Osmanin e
"Më dilte gjumi në mes të natës", Albana tregon fillimet me fondacionin e bamirësisë Moderatorja shumë e dashur për publikun dhe nismëtarja e “Ti je një luledielli”, Albana Osmani ka rrëfyer në “Xing me Er