999 rezultate për

alban

"F**k Albania", grafite antishqiptare në Finiq Prej disa ditësh në Finiq, jo me larg se 500 metra nga Bashkia e fshatit janë parë të shkruara disa grafite antishqiptar
Qentë le të lehin, po "Migjeni" dhe "Noli" ku janë? Biletat ku shiten? Kryeministri Rama bëri atë që di të bëjë më mirë duke i quajtur qen të gjithë ata që ngrenë pikëpyetje mbi propagandën e
Paloka ironizon me Ramën: Air Turkish Albanian Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, në një postim në Facebook, shkruan se Edi Rama në ditën e protestës së opozit
Vodafone Albania blen frekuenca në brezin 800 MHz duke shtuar investimet për dixhitalizimin e vendit Vodafone Albania njoftoi se ka blerë të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin 800 MHz, me vlerën prej 7,440,001
Rama harron të fshijë komentet negative, ndjekësin e "fikin" me ironinë për Air Albania (FOTO LAJM) Si fundjavë, dikush po përton që të fshijë komentet negative të qytetarëve tek profili i kryeministrit Rama në Facebok d
Ministri holandez: Hetim për Air Albania dhe aeroportin e Vlorës Në përgjigje ndaj pyetjeve të deputetit holandez, Pieter Omtzigt, Ministri i Punëve të Jashtme të Holandës, Stef Blok ka
EKSKLUZIVE/ Gazetari turk zbulon skandalin: "Lasgushi" është në Stamboll, ç'po ndodh me "Air Albania" "Turkish Airlines ka bërë një marrëveshje të ngjashme pak vite më parë edhe me Bosna Airlines, ku u humbën disa miliona
Kur i humburi Sala thërriste: "Vamos Albania" Ermir Lenjani ka rrëfyer të kaluarën e përbashkët te Nantes me futbollistin e humbur Emiliano Sala, të cilin e kishte sh
Alban Dudushi bën deklaratën e fortë për Fevziun Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se në sezonin e ri televiziv, moderator i emisionit "Opinion", Blendi Fevziu,
Turqit marrin "Lasgushin", dështon "Air Albania" Ashtu siç ishte paralajmëruar vazhdimisht nga portali "Albeu", kur u raportua për vonesat e futjes së avionëve të tjerë
Shpallet në kërkim ndërkombëtar përfaqësuesi i "DH Albania" Perfaqësuesi i kompanisë fantazëm “DH Albania”, Avdjol Dobi, që fitoi tenderin e ndërtimit të Unazës së Madhe me dokumen
Ramës nuk i del inati me Berishën: Furnizoi me naftë kasapin e Beogradit Kryeministri Edi Rama, duket se nuk i ka dalë inati me Sali Berishën. Përmes një postimi në Tëitter, Rama shkruan se
Trejsit i publikojnë foton e turpshme, kapet duke…(FOTO LAJM) Bukuroshja nga Elbasani, që përfaqësoi Shqipërinë në "Miss Universe", Trejsi Sejdini shpesh është vënë në qendër të vëme
A u nda me Albanin? Reagon ashpër Çiljeta (FOTO LAJM) Disa kohë më parë Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit, Alban Hoxha u bënë kryefjala e mediave rozë për shkak se u
Nuk ndalet, Albana Osmani pushton kopertinën e revistës franceze Ajo ka profilin e një vajze që ja del mbanë në çdo fushë fal forcës, vullnetit dhe pasionit të saj. Albana Osmanin e
Pas skandalit me kompaninë "DH Albania", ritenderimet ulen me 5.5 milion euro Përsëritja e tenderit të linjës elektrike Burrel-Peshkopi pas skandalit me kompaninë “DH Albania” ka rezultuar me çmime
Skandali i "DH Albania", arrest me burg ndaj Avdjol Dobit Gjykata e Tiranës ka vendosur arrest me burg në mungesë për Advjol Dobin, administratorin e kompanisë “DH Albania” që fi
Bëri veprimin e ndaluar, Albanin e gjen belaja në Singapor (FOTO LAJM) Shumë i ndjekur në rrjetin social Instagram, këngëtari Alban Ramosaj ka ndarë me ndjekësit eksperiencën e tij të veçantë
LETRA/ Jep dorëheqjen drejtori i OST-së pas skandalit me ‘DH Albania’ Drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit Klodian Gradeci ka dhënë sot dorëheqjen. Vendmi për dorëheqje Grad
Ministrja e re e Energjetikës kërkon shkarkimin e kreut të OST Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku çon në Bordin e OST kërkesën për shkarkimin e kreut të OST pas