999 rezultate për

alba

E pranon Manastirliu: Shqiptarët do të pajisen me pasaportë pas vaksinimit anti-covid Shqiptarët do të pajisen me një "pasaportë" pas vaksinimit anti-covid. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu u
Përplasja e qeverisë me FSHF për "Air Albania", Braçe: Ky është "Tirja" e futbollit! Qeveria shqiptare vendosi që vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-covid të ndodhë në stadiumin "Air Albania" duke e k
Skena intime dhe shtatzënë me Alban Ramosajn? Rrëfehet vajza e biznesmenti shqiptar (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe Kleoniki Delijorgji për një kohë të gjatë kanë qenë një nga dyshet më të diskutuara në showbizin shqip
Dita e 6 e vaksinimit, Manastirliu tregon detajet Në ditën e 6 nga nisja e vaksinimit kundër Covid-19 në Shqipëri, dozat e para të vaksinës Pfizer po i marrin mjekët dhe
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
"Kam qarë me kokërr të lotit, Fjoralba tregon si i ftuari e ka ngacmuar seksualisht (FOTO LAJM) Në rubrikën "Trotuar" në "E Diell", u diskutua në lidhje me sekretet. Moderatorja Fjoralba Ponari vendosi të tregonte nj
Ju kanë munguar baladat e tij? Alban Skënderaj publikon një copëz nga kënga e re (VIDEO) Që Alban Skënderaj është një nga të paktët artistë me “A” të madhe në vendin tonë, kjo është pak por e sigurtë. Përgjatë
E sikletosur, Miriami tregon si ndodhi puthja e parë me Albanin (FOTO LAJM) Miriami dhe Albani kanë bashkë 13 vite dhe janë një nga çiftet më jetëgjatë të showbizit. Çifti janë prindër të dy fëmij
Identifikimi elektronik i zgjedhësve: KQZ hap garën për të zgjedhur kompanitë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hapur tenderin për blerjet e pajisjeve për implementimin e teknologjisë në zgjedhje. S
"Do vaksinohemi në stadiumin Air Albania", Rama sqaron zgjedhjen e pazakontë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se vaksinimet kundër COVID-19 do të bëhen në stadiumin “Air Albania”. Projekti sipas
Videoklip me skena intime, pse vajza e biznesmenit fshiu këngën me Alban Ramosaj? (FOTO LAJM) Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar Kleoniki Delijorgji, e cila i ka munguar prej disa kohësh Shqipërisë.
Së shpejti do të jenë gjashtë, Bieta dhe Alban Dudushi në rrëfim si asnjëherë (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë një nga çiftet më të dashura të showbizit shqiptar, por daljet publike i kanë shumë të
U largua pas puthjes së motrës me Saimirin, flet Albana: Më hoqët qafe (FOTO LAJM) Këtë të hënë, njëra nga binjaket e "Love Story", Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Për herë të parë si çift në ekran, Bieta dhe Albani rrëfejnë gjithçka për dashurinë e tyre (FOTO LAJM) Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie. Çifti i njohur i ekranit kanë sjellë në
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Më në fund nuk fshihet më, Fjoralba Ponari publikon foto me partnerin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, prej disa muajsh ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë. Teksa ka publikuar f
Finalja e Conference League në "Air Albania", shpërthen zëvendësministri grek Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka vendosur një ditë më parë që finalja e Conference League të zhvillohet në Tiranë, në “Air
Fansat po e presin me padurim! Zbulohen pamjet dhe titulli nga kënga e Arilenës dhe Albanit (FOTO LAJM) Ata u njohën rreth 7 vite më parë në “X Factor Albania 2”, ku Alban Skënderaj ishte pjesë e jurisë dhe Arilena Ara konku
Fjoralba si asnjëherë për partnerin: Është mbështetja më e madhe (FOTO LAJM) Fjoralba Ponari na tregoi ditën e djeshme se do vijë me një program të ri, që ka në qendër fëmijët dhe realizimin e dësh