999 rezultate për

alarmante

Shifra alarmante! COVID-19 i merr jetën 17 pacientëve në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të shmangni lëvizjet e panevojshme dhe të kufizohen kontaktet
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Situatë alarmante në Elbasan, dy vimtima dhe 37 të infektuar Gjendja e pandemisë në qytetin e Elbasanit, ashtu sikundër në cdo qytet tjetër po vjen duke u rënduar. Gjatë 24-orëve
Vazhdojnë shifrat alarmante të COVID-19, vdesin 13 pacientë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën thirrje të gjithë qytetarëve të respektojnë me përpikmëri rregulla
Shifra alarmante! 15 viktima e 836 të infektuar të rinj me COVID-19 vetëm sot Ministria e Shëndetësisë: 2.677 testime, 490 të shëruar, 836 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fundit Min
Shifra alarmante! Gati 700 të infektuar të rinj me COVID-19 Ministria e Shëndetësisë: 2,560 testime, 351 të shëruar, 694 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Mini
COVID-19/ Gjendje alarmante edhe në Shqipëri, 80 përqind e spitaleve janë mbushur me pacientë Komiteti i Teknik i Ekspertëve deklaroi ditën e sotme masat e reja që do të ndërmerren në vijim për të ndaluar përhapjen
Shifra alarmante, rëndohet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.566 mostra prej të cilëve rezultojnë 690 raste pozitive. Brenda 24 o
Shifra alarmante në Kosovë: 11 viktima dhe rreth 700 raste të reja me COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.865 prej të cilëve rezultojnë 688 raste pozitive. Brenda 24 orëve ja
Alarmante! Mbi 37 mijë raste të reja me koronavirus në Itali Italia vazhdon të përballet me një numër të lartë të infektuarish dhe viktimash nga Covid-19. Në 24 orët e fundit, ja
Shifra alarmante në Kosovë, 13 viktima dhe rreth 1 mijë raste të reja Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.056 mostra prej t
Shifra alarmante në Kosovë, 13 viktima dhe mbi 600 raste të reja me koronavirus Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.712 mostra prej t
Situatë alarmante: 11 viktima dhe 730 të infektuar me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit janë testuar gjit
Skënder Brataj tregon shifrat alarmante: Është trefishuar numri i thirrjeve për urgjencë mjekësore "Ditët e fundit është trefishuar numri i thirrjeve për ndihmë mjekësore drejt 127, po ashtu numri i vizitave në banesë p
Alarmante: Gjashtë viktima dhe 661 raste të reja me koronavirus në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.617 mostra prej të cilëve rezultojnë 661 raste pozitive. IKSHPK njof
Shifrat alarmante nga COVID-19, Greqia drejt mbylljes! Ministri i Shëndetësisë në Greqi, Vassilis Kikilias, duke folur për ANT1 tha se vendi pritet që të mbyllet për 1 muaj.
Rritja alarmanteve e rasteve me COVID-19, zv/ministrja: Jemi gati për më të keqen! "Askush nuk mund të parashikojë se sa do të shkojnë numrat dhe ky sistem shëndetësor që ne kemi ngritur do të mbajë..."
Shifra alarmante te klubi Italian, 29 raste me Covid-19 Rëndohet situata te Reggiana në Itali. Skuadra ku aktivizohet edhe Arlind Ajeti po kalon një periudhë të errët. Kaos
Shifra alarmante nga COVID-19 në Shqipëri: 4 viktima e 306 raste të reja Janë zbardhur të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri nga Ministria e Shëndetësisë. Mësohet se në 24 orët e fundi
Rritja alarmante e rasteve, OBSH: Ja si ndërpritet zinxhiri i infektimeve me Covid-19 OBSH e ka zgjidhjen se si të ndërpritet zinxhiri në mënyrë që të mos përsëritet një mbyllje e dytë. Kreu i Shërbimit