999 rezultate për

alarm

Alarmohen zvicerianët: Shqiptarët po na "vjedhin" talentet Futbolli zvicerian është i "pushtuar" nga futbollistët shqiptarë që nga klubet e deri te Kombëtarja e tyre. Kujtojmë
Ish-kryepolici jep alarmin: Priten ngjarje të rënda Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi bën një paralajmërim të fortë sa i përket sigurisë në vend. Sipas ti
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Alarmohet Argjentina! Messi kërkon një "lamtumirë" të dytë E përditshmja “Clarin” ka dalë me një artikull dedikuar yllit të kombëtares së Argjentinës duke shpjeguar se ai i ka thë
Meteorologët grekë japin alarmin: Nesër, "qameti" në Shqipëri (FOTO LAJM) Zonat e jugut dhe jug-lindjes së Shqipërisë janë të rrezikuara nga furtuna të forta me reshje të dendura shiu duke fillu
Çrregullimet mendore, mjekët japin alarmin: Janë rritur me 20% rastet Një në katër persona në botë vuan nga çrregullime të shëndetit mendor. Në Shqipëri nuk ka statistika të sakta, por mjekë
Klopp alarmon Liverpool: Do të jetë sezon jashtëzakonisht i vështirë Liverpooli siguroi fitore me rezultat 4-0 kundër West Ham Unitedit në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës.
Mjeku jep alarmin: Kjo sëmundje e rrezikshme po përhapet si grip tek shqiptarët Mjeku i njohur Tritan Kalo ka dhënë alarmin për një sëmundje tjetër që po përhapet shpejt mes shqiptarëve kohët e fundit
Rotschild jep alarmin: Mbaroi epoka e rritjes, jemi në prag krize botërore Njëra nga familjet më të fuqishme në botë që ka ndikim thelbësor në ekonominë botërore ka dhënë alarmin se bota mund të
Gjenden 16 predha artilerie në mes të qytetit , alarm në Elbasan 16 predha janë gjetur rastësisht sot në Elbasan duke shkaktuar alarm tek banorët. Predhat janë të një gjatësie 50 cm
Sondazhi alarmues, 70 % e të rinjve shqiptarë kërkojnë të emigrojnë drejt BE-së Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Rinisë, CRCA Shqipëri dhe ANYN (Rrjeti kombëtar për të Rinjtë në Shqipëri) bënë publ
Alarm nga zjarret në Shqipëri, këto janë pesë zonat më të rrezikuara Temperaturat e larta të shënuara ditët e fundit rrezikojnë rënien e zjarreve në disa qarqe. Më të rrezikuara janë qar
Meteorologët japin alarmin/ Nesër ferri ‘pushton Shqipërinë! Ja sa do shkojnë temperaturat ë mërkurën i nxehti përvëlues përfshin territorin e vendit tonë. Meteorologët parashikojnë temperatura mbi 39 gradë Cels
Alarm në aeroport, një person i dyshimtë ka hyrë tek zona e avionëve Disa sektorë të aeroportit të Frankfurtit janë evakuuar pasi një person i dyshimtë është futur tek pjesa e avionëve duke
Ekspertët japin alarmin/ Nga nesër Shqipëria "pushtohet" nga i nxehti ekstrem Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka paralajmëruar se duke filluar nga dita e nesërme, në territor
Media serbe jep alarmin: KFOR-i patrullon me gishtin në këmbëzën e mitralozit (FOTO LAJM) Mediat serbe janë duket se janë të interesuara për të rritur tensionin në Kosovë. Pas televizioneve të ndryshme, tashmë
Bllokohet Facebook, alarm tek përdoruesit (FOTO LAJM) Rrjeti social Facebook ka hasur probleme para disa minutash dhe ka rënë. Nuk dihet nëse është vetëm për shqipërinë ap
Alarm në Kosovë, kërkohet ndërprerja e pushimeve të Kuvendit Partia Socialdemokrate i ka dërguar kërkesë Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli për ndërprerjen e pushimit të parlamenti
Lufta e III Botërore: Alarm pas përplasjes SHBA-Turqi Media të rendësishme e kanë cilësuar si "shenjat e një Luftë të Tretë Botërore" përplasjen fillimisht diplomatike dhe ta
Flet pronari i BMW që dha alarmin për "bombë": Më kanë kërcënuar Pronari i makinës “BMW” me targa AA 895 TX, Gazmir Merkaj, çoi në këmbë Policinë e Fierit, atë të Vlorës dhe forcat xhen