999 rezultate për

alan

Lautaro mbetet te Interi, Barcelona nuk e paguan klauzolën Barcelona nuk është gati të paguajnë klauzolën e yllit argjentinas të Inter, Lautaro Martinez. Tash e disa kohë, Laut
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM) Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në L
Barcelona zyrtarizon Pjanic, boshnjaku premton se do të japë maksimumin me katalanasit (VIDEO) Barcelona ka publikuar një video duke zyrtarizuar blerjen më të re të klubit, Miralem Pjanic. Mesfushori boshnjak nën
Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
Super kombinim me CR7, Dybala realizon supergol (VIDEO) Menjëherë pas fillimit të pjesës së dyrtë Juve ka gjetur golin me Dybalan pas një superkombinimi me CR7 argjentinasi me
Po mahnit botën, Haland çudit me deklaratën mbi të ardhmen e tij Talenti norvegjez Erling Haland ka zbuluar se ai nuk do largohet nga Borusia Dortmund në merkaton e verës. Sulmuesi
Strakosha befasohet nga një "predhë" e frikshme, Atalanta barazon shifrat (VIDEO) Atalanta ka arritur ta barazojë ndeshjen me Lazio-n pasi ka kaluar në disavantazh 2-0. Gosens ka ngushtuar diferenca
Formacionet zyrtare: Atalanta-Lazio, Gjimshiti kundër Strakoshës Atalanta-Lazio do të startojë në 21:45. Të dyja skuadrat luajnë një lojë ta hapur ku do të kërkojnë vetëm fitoren.
Tratativa mes Juventus dhe Artur, mesfushori ka marrë vendimin përfundimtar Juventus dhe Barcelona kanë negociuar gjatë për të arritur te një shkëmbim mes mesfushorësh. Të përfshirë janë Mirale
Lazio me gjest për tu duartrokitur para ndeshjes me Atalantën Përpara ndeshjes së sotme Atalanta-Lazio në kuadër të javës së 27-ë të kampionatit italian, përfaqësuesit e klubit bardh
Lazion e pret udhëtimi në të panjohurën Pretendentja për titull në Serie A, Lazio, do të ketë udhëtim në të panjohurën, kur më në fund do të rifillojë edicionin
Kontestoi vendimin e VAR, Atalanta pa trajnerin Gasperini ndaj Lazios Komisioni i Disiplinës ka konfirmuar se trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini, dhe futbollisti Mario Pasalic, do të
Atalanta "makineri" golash, askush si ajo në Serie A prej 69 vitesh Atalanta rinisi aty ku e kishte lënë, edhe pas më shumë se 3 muajsh: gola, spektakël dhe tore! Skuadra e Gasperinit duke
"VARdrid", tërbohet mediat katalanase pas fitores së Realit (FOTO LAJM) Real dhe Barcelona, tani kanë numrin e njëjtë të pikëve, 68, por ‘Los Blancos’ mbajnë vendin e parë falë rezultateve të
Shpërthen Berat Gjimshiti, shënon dhe i jep avantazhin Atalantës (VIDEO) Berat Gjimshiti i ka dhuruar avantazhin Atalantës. Shqiptari realizoi lehtësisht brenda zonës në minutën e 18 në nde
Dortmund vuan por fiton falë Haaland, Werder i Rashicës shpreson te mbijetesa, skuadra e Gjasulës bie në Bundesligën 2 (VIDEO) Borussia Dortmund ka arritur të marrë një fitore mjaftë të vuajtur ndaj Fortuna Dusseldorfi me shifrat 0-1. Ishte sh
Vazhdojnë lajmet e mira për Dortmund, pas Haaland në stërvitje rikthehet dhe Reus Borussia e Dortmundit në festë për kapitenin e saj. Marco Reus është rikthyer në stërvitje pas plot 4 muajsh dhe mund t’
Juventusi shumë pranë një marrëveshje të re me Dybalan Juventus rinis sezonin të premten në mbrëmje kundër Milanit në Kupën e Italisë, pasi ndeshja e parë përfundoi baras 1:1.