999 rezultate për

alamuddin

Ja fotot e dasmës së Clooney-Alamuddin Të tjera foto nga dasma e një ndër çifteve më të përfolur Clooney-Alamuddin tashmë qarkullojnë në media. Teksa kanë kalu
Vjehrri i drejtohet Clooney-t: Tani dua nipa e mbesa (FOTO LAJM) Teksa shquhej për lidhjet dhe ndarjet e herëpashershme, tashmë George Clooney duhet të mendojë për të krijuar një familj
Martohet George Clooney (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës, George Clooney është martuar me Amal Alamuddinin në fshehtësi të plotë. Aktori 53-vjeçar dhe avok
Ja fotot nga provat e martesës Clooney-Alamuddin Sidomos ditët e fundit, në fokus ka qënë dasma e aktorit George Clooney, teksa për të shmangur të papriturat janë mbajtu
Çastet e fundit të përgatitjes së dasmës së Clooneyt Tashmë kanë ngelur çastet e fundit të përgatitjes së dasmës së George Clooneyt. E fejuara e tij, Amal Alamuddin, ka mbër
Martesa në shpejti, Amal takon prindërit e Clooney-t (FOTO LAJM) Gjërat po zyrtarizohen edhe më shumë, teksa Amal ka takuar prindërit e George Clooney-t. Kjo vizitë vjen pasi edhe ky i
Vjehrra e George Clooney kundër martesës George Clooney nuk duket se është njeri me fat sa i takon një lidhje të qëndrueshme, pasi ndërsa ai pret që të martohet