999 rezultate për

alaban

Juventusi mposht skuadrat e Manchesterit për Alaban? David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërru
Nuk ndalet Interi, pas Hakimit synon edhe Alaban Pas Achraf Hakimit, Interi i Antonio Contes synon të bëjë një tjetër goditje të madhe në mbrojtje. SportMediaset zbu
Medalje historike për Kosovën, Erza e bronztë në Lojërat Olimpike Erza Muminoviq ka fituar medaljen të bronztë në garat e Lojërave Olimpike për të rinj në Buenos Aires. Kampionia e Ev
Ndahet nga jeta ish-presidenti i Irakut Talabani Ish-presidenti irakian dhe lideri i kurdëve, Jalal Talabani është ndarë nga jeta në moshën 83-vjeçare. Televizioni sh
Vdes ish-lideri i kurdëve të Irakut pak kohë pas referendumit Ish-presidenti irakian dhe lideri i kurdëve, Jalal Talabani ka vdekur në moshën 83-vjeçare. Televizioni shtetëror ira
Dëmtim serioz për Alaban, sezon i përfunduar (VIDEO) Vjen lajmi që Bayern Munchen nuk do donte ta merrte kurrë. Sipas asaj që raporton "Sky Germany", sezoni për David Alaban
Nuk përmbahet Ibra, godet me bërryl Alaban (VIDEO) Përveç mjeshtërive të tij në fushën e lojës, Zlatan Ibrahimoviç është mësuar edhe me sjellje që nuk kanë shumë lidhje me