999 rezultate për

al-sadd

Xavi mposht koronavirusin, i rikthehet stërvitjes Trajneri i Al-Sadd, Xavi Hernandez i është ribashkuar ekipit të tij të mërkurën pas shërimit nga Covid-19, konfirmoi klu
Legjenda e Barcelonës preket nga Covid-19 Xavi Hernandez është infektuar me koronavirus. Trajneri i skuadrës së Al-Sadd, Xavi Hernandez, ka njoftuar se është i
ZYRTARE/ Nuk ka shpresa për Barçën, Xavi rinovon me Al-Sadd A do të marrë Xavi Hernandez drejtimin e Barcelonës? Kjo ishte tema që po diskutohej ditët e fundit në mediat spanjolle,
Xavi fiton trofeun e parë në Katar, mposht ekipin e dyshes Benatia-Mandzukic (VIDEO) Al-Sadd dhe Xavi Hernandez u kurorëzuan kampionë të Kupës së Katarit ditën e sotme, pasi mundën në finale rivalët e Al-D
Xavi Hernandez: S’e mohoj, ëndërroj të jem trajner i Barcelonës Xavi Hernandez nuk e ka fshehur faktin se ai dëshiron që të jetë trajner i Barcelonës një ditë por ka insistuar se për m
Tifozët e Barçës në festë, Al-Sadd konfirmon se katalanasit kanë nisur bisedimet me Xavin Drejtori sportiv i klubit arab Al-Sadd, Muhammad Ghulam Al Balushi ka konfirmuar që Xavi Hernandez është në bisedime me
Ribery do ti bashkohet Xavi Hernandez në Katar Franck Riberi do t’i japë lamtumirën Bayern Munichut në fund të këtij edicioni. Sulmuesi francez është në vitin e tij