999 rezultate për

al-khelaifi

Mbappe: I rekomandova presidentit Al-Khelaifit transferimin e Kantes tek PSG Kylian Mbappe e ka pranuar se ai i ka rekomanduar nënshkrimin e mesfushorit të Chelseat, N’Golo Kante, presidentit të Pa
Al-Khelaif: Më ka siguruar babai i tij, Neymar nuk largohet Me afrimin e merkatos së verës shumë prej klubeve të futbollit kanë piketuar futbollistë që do të donin ti kishin pranë
Al-Khelaifi për Neymar: Nuk ndal askënd të largohet Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, në një deklaratë për mediat franceze ka thënë se nuk do të ndalo
Al-Khelaifi flet për kandidaturën e Tuchelit si trajner të ardhshëm Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi ka hedhur poshtë spekullimet se Thomas Tuchel është trajneri tyre i
Presidenti i PSG mohon se ka aritur marrëveshjen me ish-trajnerin e Dortmundit Presidenti i Paris Saint-Germainit, Nasser Al-Khelaifi, ka hedhur poshtë raportimet në media se klubi tashmë ka nënshkru
PSG rivalizon Chelsean për Enriquen PSG është vënë pas ish-trajnerit të Barcelonës, Luis Enrique. POR francezët duhet të llogarisin mirë rivalitetin e Chels
El Khelaifi shpërthen kundër Realit: Boll me politika të pista Presidenti i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi sulmoi Realin e Madridit për atë që ai e percepton të jetë përpjekj
Al-Khelaïfi: Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite Neymari është i PSG-së dhe do të vazhdojë të jetë edhe për shumë vite, kështu thotë Nasser Al-Khelaïfi. Pas ndeshjes
Lajm i mirë për Milanistët, një nga të interesuarit për Donnarumman tërhiqet Milan është i vendosur që ta mbajë Donnarumman, dhe Calciomercato.com raporton se përfaqësuesit e PSG-së janë lodhur nga
Ronaldo ëndrra e Al-Khelaifit? Jo, është lojtar i Barçës por jo Messi Jonathan Beilin thotë se ëndrra dhe objektivi primar për presidentin e PSG-së, Nasser Al-Khelaifi, është mesfushori i Ba
Al-Kelaifi: Ne nuk luajtëm mirë dhe jam i zhgënjyer me rezultati Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern M
Parisit i prishet humori, Presidenti rrezikon seriozisht burgun Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser al-Khelaifi akuzohet për korrupsion, në lidhje me blerjen e të drejtave televiz
Al-Khelaifi: Të tjerët ofruan më shumë, por Mbappe ndoqi zemrën e tij Nasser Al-Khelaifi, ka thënë se shumë klube kanë ofruar më shumë se klubi i tij për Kylian Mbappen. Kryeqytetasit do du
Emery drejtuar Al-Khelaifit: Nëse dëshiron që të qëndroj atëherë më dëgjo më shumë Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery, thotë se ka kërkuar më shumë pushtet në klub pas kërcënimit me largim në sez
Presidenti i PSG: Neymar më plotësoi dëshirën më të madhe duke pranuar PSG Në të njëjtin artikull, në të cilin PSG e bën zyrtar nënshkrimin e Neymar, klubi parizien ofron deklaratat e para të pre
Nasser Al-Khelaifi tundon Mbappen, çdo gjë dyfishin e Realit Pronari i PSG Nasser Al-Khelaifi është i gatshëm të mos kursejë në ndjekjen e sulmuesit Mbappe. Aq shumë që ai mendoh
PSG revolucion në verë, ja yjet që vijnë dhe largohen në merkato (FOTO LAJM) president i Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi mund të bëjë një çmenduri në tregun e transferimeve. Gjatë merka
PSG vendos përfundimisht për fatin e Matuidit Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi e ka konfirmuar se nuk e kanë ndërmend as nuk do të blejnë më lojta
Çmendet PSG-ja, shifër stratosferike për yllin e Barçës PSG është gati të bëjë çmendurinë për sulmuesin e Barcelonës, Neymar, i cili është objektivi kryesor i kampionëve të F
PSG hedh grepat për bomberin e Interit Presidenti Nasser Al-Khelaifi deklaroi se në verë do të bëjë ndërhyrje në repartin e sulmit duke afruar lojtarë. Në Fran