999 rezultate për

akuzuar

Theu karantinën për të pirë me miqtë, politikani futet në arkivol për t'i shpëtuar policisë Një politikan nga Peruja është bërë viral në të gjithë botën për një arsye qesharake. Jamie Rolando Urbina Torres, kr
Daja nis histori dashurie me mbesën: Ikim në Gjermani se këtu na njohin Një vajzë që u denoncua e humbur nga prindërit e saj, gjashtë muaj më pas ajo u kthye në shtëpi dhe tregoi se kishte jet
I akuzuar për shpërdorim detyre, shtyhet përsëri seanca e ish ministrit Tahiri Gjyqi ndaj ish-minstrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është shtyrë përsëri për në datën 14 maj. Më herët, Gjykata e Ape
E akuzuar drejtpërdrejtë, Rita Ora bëhet shkak për ndarjen e çiftit të njohur (FOTO LAJM) Në një kohë që nga sot nis që të funksionojë shërbimi taksi, shumë prej shoferëve shprehen se ende nuk kanë marrë pagat
Plane për të goditur edhe në Shqipëri, kapen 5 terroristë të rrezikshëm në Gjermani 5 shtetas të dyshuar për terroristë janë arrestuar në Gjermani. Agjencia federale në Gjermani ka njoftuar ditën e sot
I akuzuar për eleminim mafioz, Trjesi Sejdini: I dashuri im vret njerëz (VIDEO) E njohur gjërësisht si "gangsterja e Elbasanit", Trejsi Sejdini është komentuar jo pak për lidhjen e saj me Leonard Dukë
''Transportuesi'': Dënohet me tetë vite burg ish-kryetari i Manastirit, Vladimir Taleski Ish-kryetari i Komunës së Manastirit, Vlladimir Taleski është dënuar me tetë vjet burg për shpërdorim të detyrës zyrtare
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Ngriti policinë në "këmbë", kush është ish-polici i akuzuar për vrasje dhe mik i Ervis Martinajt Policia arrestoi gjatë ditës së djeshme një person, i cili kishte dalë me makinë duke shkelur urdhrin e ndalim qarkullim
Nxënësi që u shoqërua në polici mohon akuzat: Nuk ishte gaz, po ju tregoj çfarë ndodhi Njëri prej nxënësve të akuzuar të për ngjarjen e rëndë të ndodhur në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, ku u helmuan 60
I akuzuar për lidhje me botën e krimit, Vangjush Dako rizgjidhet anëtar i Asamblesë Në ditën e tretë të Kongresit 3 ditor të zhvilluar nga Partia Socialiste, janë zhvilluar edhe zgjedhjet për Asamblenë e
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Nis në Prishtinë gjykimi për ivanoviç, të akuzuarit mohojnë përfshirjen në vrasje (VIDEO) Gjashtë personat e akuzuar në mesin e tyre hetues policorë, për përfshirje të drejtpërdrejtë në organizimin e vrasjes së
Dy emra të tjerë në listën e "zezë" të OFL-së, efektivja misterioze nxjerr të akuzuarit për trafiqe Efektivja e OFL-së ka dalë sërish në një konferencë ku ka nxjerrë dy emra të tjerë të botës së krimit. Ditën e sotme
Vdes në burg gruaja e akuzuar për vrasjen e djalit të saj 2-vjeçar Një grua e akuzuar për vrasjen e djalit të saj dy-vjeçar ka vdekur në rrethana misterioze në një spital pas arrestimit n
"Ose unë, ose Abidal", Messi i prekur nga deklarata e drejtorit sportiv Përplasja Messi-Abidal raportohet se ka marrë përmasa të mëdha. Mësohet se acarimet janë aq të mëdha, sa që Messi ka
Shkupjan grabit dyqanin e basteve Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur aktakuzë kundër një shkupjani për grabitje në një bastore, përcjell Gazeta
Babai i akuzuar për vrasjen e vogëlushes, hetimet zbulojnë dëshminë e rreme të tij Babai i Daniel Ashurst pretendon se dëmtimet e vajzës së tij 14-muajshe Hollie Ashurst u shkaktuan pasi ajo ra nga shtra
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi