999 rezultate për

akuzuar

Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Ngriti policinë në "këmbë", kush është ish-polici i akuzuar për vrasje dhe mik i Ervis Martinajt Policia arrestoi gjatë ditës së djeshme një person, i cili kishte dalë me makinë duke shkelur urdhrin e ndalim qarkullim
Nxënësi që u shoqërua në polici mohon akuzat: Nuk ishte gaz, po ju tregoj çfarë ndodhi Njëri prej nxënësve të akuzuar të për ngjarjen e rëndë të ndodhur në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, ku u helmuan 60
I akuzuar për lidhje me botën e krimit, Vangjush Dako rizgjidhet anëtar i Asamblesë Në ditën e tretë të Kongresit 3 ditor të zhvilluar nga Partia Socialiste, janë zhvilluar edhe zgjedhjet për Asamblenë e
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Nis në Prishtinë gjykimi për ivanoviç, të akuzuarit mohojnë përfshirjen në vrasje (VIDEO) Gjashtë personat e akuzuar në mesin e tyre hetues policorë, për përfshirje të drejtpërdrejtë në organizimin e vrasjes së
Dy emra të tjerë në listën e "zezë" të OFL-së, efektivja misterioze nxjerr të akuzuarit për trafiqe Efektivja e OFL-së ka dalë sërish në një konferencë ku ka nxjerrë dy emra të tjerë të botës së krimit. Ditën e sotme
Vdes në burg gruaja e akuzuar për vrasjen e djalit të saj 2-vjeçar Një grua e akuzuar për vrasjen e djalit të saj dy-vjeçar ka vdekur në rrethana misterioze në një spital pas arrestimit n
"Ose unë, ose Abidal", Messi i prekur nga deklarata e drejtorit sportiv Përplasja Messi-Abidal raportohet se ka marrë përmasa të mëdha. Mësohet se acarimet janë aq të mëdha, sa që Messi ka
Shkupjan grabit dyqanin e basteve Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur aktakuzë kundër një shkupjani për grabitje në një bastore, përcjell Gazeta
Babai i akuzuar për vrasjen e vogëlushes, hetimet zbulojnë dëshminë e rreme të tij Babai i Daniel Ashurst pretendon se dëmtimet e vajzës së tij 14-muajshe Hollie Ashurst u shkaktuan pasi ajo ra nga shtra
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Anulohet sërish seanca për ratin "Zhvatja", avokatët e Jenevës janë sëmurë (VIDEO) E akuzuara e dytë në rastin “Zhvatja” Katica Janeva edhe në seancën e sotme erdhi e vetme. Avokatët e saj Delo Kadiev
Jepet vendimi për të akuzuarit në rastin "Syri i Popullit", tensione në sallë Të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit”, Sadri Ramabaja, Murat Jashari, Ragip Sallova, Avni Llumnica, Bexhet Luzha, Hal
Dënohen me 5 vite burg zyrtarët e hipotekës në Korçë 5 vite e katër muaj heqje lirie për 5 zyrtarët e dënuar për falsifikim dokumentash në Korçë. Ditën e sotme është dhën
Shiti vajzën për 6 mijë euro, 7 vjet burg për babain Pas seancës kryesore gjyqësore të mbajtur në të cilin ishin prezantuar dëshmitë materiale dhe verbale në Gjykatën Themel
Salianji akuza të forta ndaj gjyqtarit: U kap me 30 mijë euro, pas një historie rozë Gjykata e Tiranës shpalli sot fajtor dhe dënoi me 1 vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Ai akuzohet për “
TËRMETI/ Jepen sot masat e sigurisë për të akuzuarit Ditën e sotme do të jepen masat e sigurisë për të gjithë personat e arrestuar, dhe që janë nën hetim për pasojat e tërme