999 rezultate për

akuzua

Pretendoi që është i prekur me koronavirus vetëm që të merrte pushim nga puna Jeffrey Travis Long, 31 vjeçar nga Karolina e Jugut i ka dërguar një letër punëdhënësit të tij, ku thuhej që ishte i inf
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Ngriti policinë në "këmbë", kush është ish-polici i akuzuar për vrasje dhe mik i Ervis Martinajt Policia arrestoi gjatë ditës së djeshme një person, i cili kishte dalë me makinë duke shkelur urdhrin e ndalim qarkullim
Nxënësi që u shoqërua në polici mohon akuzat: Nuk ishte gaz, po ju tregoj çfarë ndodhi Njëri prej nxënësve të akuzuar të për ngjarjen e rëndë të ndodhur në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, ku u helmuan 60
I akuzuar për lidhje me botën e krimit, Vangjush Dako rizgjidhet anëtar i Asamblesë Në ditën e tretë të Kongresit 3 ditor të zhvilluar nga Partia Socialiste, janë zhvilluar edhe zgjedhjet për Asamblenë e
U akuzua nga Marotta, reagon presidenti i Serie A Presidenti i Serie A, , Dal Pino, ka reaguar pas flajëve të shefit ekzekutiv të Interit. Giuseppe Marotta, është shpr
E akuzuan se përdhunoi qenin, gjyqtari 2 vite më pas merr vendimin drastik Dy vite më parë një lajm se arbitri i Premier League Boby Bedlej kishte përdhunuar një qen bëri xhiron e botës. Në n
U akuzua për korrupsion, flet avokati i presidentit të PSG-s Ditën e sotme, presidenti i kampionëve të Francës dhe i BeIN Sports, Nasser Al Khelaifi, u paditë nga autoritetet zvicer
Të akuzuar për eliminim në Itali, kush janë vëllezërit Kaçorri që OFL-ja i dërgoi sot kerkesën Forca e Ligjit dërgoi sot kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, tre personave që janë subjekt i këtij ligji. - E. M.
I akuzuar publikisht për eliminimin e Haklajve, pse hesht Sali Berisha? Ish-kryeministri, Sali Berisha është vënë publikisht nën akuzë si fajtor për vrasjen e Hakljave dhe për serialin e ekzek
Nis në Prishtinë gjykimi për ivanoviç, të akuzuarit mohojnë përfshirjen në vrasje (VIDEO) Gjashtë personat e akuzuar në mesin e tyre hetues policorë, për përfshirje të drejtpërdrejtë në organizimin e vrasjes së
Dy emra të tjerë në listën e "zezë" të OFL-së, efektivja misterioze nxjerr të akuzuarit për trafiqe Efektivja e OFL-së ka dalë sërish në një konferencë ku ka nxjerrë dy emra të tjerë të botës së krimit. Ditën e sotme
Vdes në burg gruaja e akuzuar për vrasjen e djalit të saj 2-vjeçar Një grua e akuzuar për vrasjen e djalit të saj dy-vjeçar ka vdekur në rrethana misterioze në një spital pas arrestimit n
"Ose unë, ose Abidal", Messi i prekur nga deklarata e drejtorit sportiv Përplasja Messi-Abidal raportohet se ka marrë përmasa të mëdha. Mësohet se acarimet janë aq të mëdha, sa që Messi ka
Shkupjan grabit dyqanin e basteve Prokuroria Themelore Publike Shkup ka ngritur aktakuzë kundër një shkupjani për grabitje në një bastore, përcjell Gazeta
Babai i akuzuar për vrasjen e vogëlushes, hetimet zbulojnë dëshminë e rreme të tij Babai i Daniel Ashurst pretendon se dëmtimet e vajzës së tij 14-muajshe Hollie Ashurst u shkaktuan pasi ajo ra nga shtra
Dosja "e nxehtë" në duart e SPAK: Sekuestrimi i 5 milionëve eurove dhe 63 të akuzuarit si grup kriminal Një dosje jo pak e "nxehtë" po sicc është ajo 339, tashmë është në duart e SPAK. Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsi
Pogba u akuzua nga legjenda e United, Solskjaer: Ai mezi po pret të kthehet Pogba nuk po arrin të ketë një vazhdimësi sezonin e fundit te United kjo për shkak të dëmtimeve të shpeshta Trajneri
U akuzua dy herë për tradhti, historia prekëse e dashurisë mes Kobe dhe Vanessa (FOTO LAJM) Ndërroi jetë në mënyrë tragjike dhe shumë njerëz po njihen për herë të parë me figurën mjaft interesante dhe plot arritj
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd