999 rezultate për

akuzonte

Çfarë është KÇK? Organizata kriminale që Rama akuzonte prokurorin Arjan Ndoj Ditën e sotme iu bë atentat prokurorit Arjan Ndoj në Durrës ku u plagosën 3 shtetas pas breshërisë së kallashnikovit mbi
Si e akuzonte Sali Berisha për vjedhjen e floririt Ilir Metën (VIDEO) Top Story solli në transmetim kohën se kur u zbulua se floriri ishte vjedhur në Tunelin e Krrabës. Dosja gjyqësore tr
Kur vëllai i Ahmet Krasniqit akuzonte pushtetarët në Tiranë dhe Prishtinë për ekzekutimin e tij Në vitin 2015, vëllai i Ahmet Krasniqit, Behxheti ka lëshuar akuza se vrasësit e ish-Ministrit të Mbrojtjes së Republikë
Thaçi vazhdon me kontradita: Dikur akuzonte Rusinë ndërsa sot kërkon të takojë Putinin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi vazhdon të jetë i paqartë në deklarata dhe disa nga to po dalin kontraditore. Më h
Xhafaj i thotë Bashës nga pas: Kafshë mu*i (VIDEO) Kreu i opozitës Lulzim Basha me tone të ashpra ka akuzuar qeverinë Rama dhe vetë kryeministrin për lidhje me trafikantë
Koha kur Tite akuzonte Neymarin: Ai nuk është shembull për djalin tim Tani janë pjesë e një skuadre dhe kanë objektiv të fitojnë Botërorin, por Tite dhe Neymar nuk kanë pasur raporte shumë t
E akuzonte si trafikant, Ylli Manjani habit dynjanë për Tahirin Ish-ministri Ylli Manjani, një ndër kritikët më të mëdha të ish-ministrit Saimir Tahiri, ka habitur me postimin e fundit
Kur Rugova akuzonte në mediat e huaja Tiranën për Hashim Thaçin Në një intervistë në vitin 2000, presidenti Ibrahim Rugova, ishte pyetur nga gazeta gjermane Der Spiegel, lidhur me akuz
Trump tregon nëse mban mëri ndaj Edi Ramës që e akuzonte para zgjedhjeve Komentet e ligësisë së përmendura nga një reporter pas takimit të tij me kryeministrin grek Aleksis Tsipras, Presidenti
DEBATET/ Agolli akuzonte Berishën: Kush futi sheqer të helmuar te grevistët? Pasditen e 20 shkurtit 1991, pak orë pas rrëzimit të shtatores së diktatorit Enver Hoxha, ndërsa në Qytetin Studenti vij
Vatikani bllokon faqen online që akuzonte Papën për “7 herezi” Sekretaria e Vatikanit bllokoi gjatë ditës së sotme nga kompjuterat e Selisë së Shenjtë ueb-faqen ku ishte publikuar let
Ju kujtohet sherri nuse-vjehërr? Ja çfarë ka ndodhur sot me Eglantinën Të gjithë e kujtojmë historinë e vjehrrës Natasha dhe nuses Eglantina të cilat debatuan live në “E diela Shqiptare” në l
Krasniqi: Nëse sulmi do realizohej Beogradi do akuzonte "islamistët ekstrem" Deputeti i NISMA për Kosovën, Jakup Krasniqi ka përshëndetur dhe vlerësuar aksionin e Policisë së Kosovës për parandalim
Kur Berisha akuzonte Plakun si të babëzitur (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha e cilësoi si akt terrorist ndaj qeveritareve te opozites, sulmin me antitank ndaj kreut të