999 rezultate për

akuzohet

Performanca e nxehtë që ndezi skenën, J.Lo akuzohet se ka kopjuar Beyonce (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhuroi një performancë të nxehtë gjatë “American Music Awards” një ditë më parë, por si duket kjo nuk ësh
Akuzohet nga Rama se punoi kundër UÇK-së, Basha tregon rolin e tij në Kosovë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sqaroi detyrat që ai ka mbajtur gjatë angazhimit të tij në Kosovë. Basha tha
Akuzohet për korrupsion, shtyhet seanca ndaj gjyqtares Margjeka Eshtë shtyrë seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka si pasojë e mungesës së mungesa e gjyqtares. Margjeka akuzohet nga
"Më ra nga dora", çfarë dëshmoi gruaja që akuzohet se mbyti foshnjën e saj Gjykata e Korçës ka vendosur masën arrest shtëpie për 46 vjeçaren e cila akuzohet se 20 vite më parë ka mbytur foshnjën
Akuzohet Juventusi por arbitrat "bujar" me Milanin, media italiane publikon renditjen sipas favorizimeve të gjyqtarëve Gabimet e arbitrave janë gjithnjë një temë e nxehtë në Itali. Ndonjëherë gjyqtarët në Serie A rrëmbejnë skenën pas n
Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
OFL i çon formularin për deklarimin e pasurisë ish-kryetarit të PS-së, për çfarë akuzohet Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja, ndonëse person në kërkim, ësh
Ministri arab akuzohet për ngacmim s*ksual, abuzimi ndodhi më 14 shkurt në ishullin privat Festivali letrar, Hay ka akuzuar një sheik arab për një “shkelje të tmerrshme” pasi dyshohet se sulmoi seksualisht një n
300 euro për provim, lirohet nga burgu sekseri i universitetit Gjykata ka vendosur "arrest shtëpie" për Xhevi Dervishin, i cili akuzohet si sekser në Universitetin e Korcës. Shkak
Shqiptari sulmoi policinë me acid gjatë aksionit antidrogë në Angli Një shqiptar akuzohet se ka sulmuar policinë angleze me acid. Ngjarja për të cilën akuzohet ka ndodhur në Dale Close,
Falsifikoi dokumenta, dërgon për gjykim çështja e gjyqtarit Luan Daci Gjykata e Posaçme vendoi që nga sot të nisë procesi i themelit për Luan Dacin. Ai do shkojë në gjyq për falsifikim dokum
Shqiptari në SHBA akuzohet për mbështetje të ISIS-it Departamenti amerikan i Drejtësisë tha se të mërkurën në gjykatën federale të Qarkut të Uashingtonit, kryeqytetit të ven
Akuzohet për plagjiaturë, Kushi: Mendova se mbarova me provimet, por paskam qenë gabim Ditën e djeshme deputetja e Partisë Socialiste, Evis Kushi u zgjodh nga Rama si ministrja e re e Arsimit, në vend të Bes
Sekuestrohen mbi 20 mijë paund në Rinas, procedohet 43 vjeçari Policia Kufitare e Rinasit ka goditur një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Eshtë proceduar penalis
Mbyllen hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt , 4 akuzat që rëndojnë mbi Ervis Martinajn Prokuroria ka mbyllur hetimet për vrasjen e Fabian Gaxhajt në ish-Bllok. Sipas “Abc News”, Ervis Martinaj do të merr
Këngëtarja shqiptare akuzohet për mashtrim për arsyen më të çuditshme Mesa duket, pas kaq vitesh, njerëzit më në fund kanë kuptuar se Rita Ora ka dy prindër shqiptarë, jo me ngjyrë dhe tani
Akuzohet se vrau dhe groposi vajzën, Faik Buci shfaqet i qeshur në Gjykatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet që të jepet vendimi për vrasësit gjakftohtë babë e bir, Faik dhe Shkëlqen Buci, të cilët i morën je
Akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës, psikiatri tregon ekspertizën ndaj autorit të krimit Të martën, në Gjykatën Themelore në Gjakovë, është dëgjuar eksperti i psikiatrisë forenzike, Arsim Gashi, në rigjykimin
Akuzohet për mbytjen e 17 vjeçares, merret vendimin për Indrit Bajraktarin Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 25-vjeçarin Indrit Bajraktari, i arrestuar për mbyt
Akuzohet se përdhunoi të miturën, çfarë deklaroi 20-vjeçari ditën e djehsme një 17 vjeccare akuzoi një 20 vjeccar se e kishte përdhunuar. Ajo së bashku me prindërit i janë drejt