999 rezultate për

akuzohen

Për çfarë akuzohen saktësisht të arrestuarit Të martën e kësaj jave u arrestuan 19 zyrtarë policorë në veri të Kosovës nën dyshimin për “Kontrabandim të mallrave”, p
Këta janë dy personat që akuzohen se dogjën veteranin e UÇK-së Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, të cilët dyshohet se e kanë vrarë dhe pastaj e kanë dj
"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qe
Arrestohen 6 punonjës të polcisë në Durrës, për çfarë akuzohen hërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) ka bërë me dije se ka vënë në prnaga 6 punonjës të Policisë në PKK
Detje të reja rreth vrasjes së Oliver Ivanoviçit Millan Radojiçiq, Nedelko Spasojeviq dhe Marko Roshiq përveç për “Përfshirje në vrasjen” e politikanit serb Oliver Ivanv
27 të arrestuar, dalin pamjet e super aksionit (VIDEO) Autoritetet italiane kanë publikuar pamjet e operacionit "Lulet e Pranverës" që shkatërroi një grup të strukturuar krimi
Krimet e Rënda marrin vendimin për gjyqtarin Hysi pas videoskandalit seksual (VIDEO) Gjykata për Krime të Rënda la në burg gjyqtarin Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korru
Policia greke arreston dy shqiptarë, për çfarë akuzohen Policia greke ka njoftuar se dy shtetas shqiptarë janë vënë në pranga, pasi janë të akuzuar për vrasje. Arrestimi i
Zeka nxjerr emrat e tjerë që do të akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-gazetari, tani deputet i Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka që nga koha kur flitej për Specialen thoshte se kishte
Çeku ka një thirrje për ushtarët e UÇK-së që po akuzohen nga Gjykata Speciale Ish-komandanti i Përgjithshëm i UÇK-së, Agim Çeku, ka folur edhe për ftesa të cilat Gjykata Speciale po i lëshon dita di
Arrestohet ish-drejtori dhe sekseri i hipotekës së Korçës, për çfarë akuzohen Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar.
Policia greke arreston 4 shqiptarë, për çfarë akuzohen Policia greke ka bërë të ditur se pas disa operacionesh të kryera ka vënë në pranga 4 shqiptarë. Njëri prej tyre ësh
EMRAT/ Kapen dy shtetas të shpallur në kërkim, për çfarë akuzohen Dy shtetas janë vënë në prangat e policisë për shkak se rezultonin të shpallur në kërkim. Dy të arrestuarit, Enea Hy
Arrestohen në flagrancë pesë doganierë, për çfarë akuzohen SHÇBA në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë dhe Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec
EMRAT/ Policia u vë prangat tre inspektorëve të Hetimit Tatimor, për çfarë akuzohen Tre punonjës të Hetimit Tatimor pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve në Tiranë kanë rënë në pranga pasi akuzohen
Ndihmuan grupet kriminale, kush janë tre policët e arrestuar Goditja e 4 grupeve kriminale qe coi ne pranga shume prej anetareve te tyre ka nxjerre zbuluar edhe tre punonjes te poli
Gruevski sërish jep llogari para gjykatës Në Gjykatën Penale për sot është caktuar seancë e re gjyqësore për rastin e Prokurorisë Speciale Publike “Dhuna në Qendë
500 mijë euro drogë, kapet mat i riu shqiptar në Itali Policia italianë ka arrestuar një grup personash të cilët akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Mes të arrestu
Jepet masa e sigurisë për 9 të arrestuarit që dërgonin njerëz në SHBA e Angli Është dhënë masa e sigurisë për 9 të arrestuarit të cilët akuzohen se me viza false dërgonin njerëz në SHBA dhe Kanada.
Vrasja në Reçicë të Vogël, 3 të akuzuar pranojnë fajin për "pjesëmarrje në rrahje" Në Gjykatën Themelore të Tetovës sot ka vazhduar seanca gjyqësore për incidentin e armatosur më 5 prill në Reçicë të Vog