999 rezultate për

akuzen

Prokuroria ngre akuzën, ylli i Realit rrezikon 6 muaj burg Porkurorët serbë kanë ngritur akuza kundër yllit të Real Madrid, Luka Jovic, për shkeljen e karantinës gjatë gjendjes së
KMLDNJ ngre akuzën: Lajçak nxit luftë në Kosovë Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMLDNJ) ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të dërguarit t
Basha ngre akuzën, nxjerr emrat e "mafias" së inceneratorëve Kreu i PD-së Lulzim Basha në një dalje për mediat ka diskutuar dhe përsa i takon aferës së inceneratorëve. Basha hodh
Rama sulmon ashpër Metën me akuzën e rëndë: Këtë veprim nuk e ka bërë as Saliu! "Viktimat e OFL që kontaktohen nëpër skuta katundesh nga I pari I vendit nuk ka. Lista të hapura që ushtrojnë presion mb
Navalany hedh akuzën: Pas helmimit tim, fshihet Putin Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny tha për mediat gjermane se besonte se Presidenti Vladimir Putin qëndron pas helmimit
Tension jashtë gjykatës, Margjeka bën akuzën e fortë: Më arrestoi PS Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka akuzuar PS si shkaktare të arrestimit të saj. Ajo është përplasur me policinë duke kërku
Vetëvendosja ngre akuzën: Partitë e tjera po tentojnë manipulim në zgjedhje Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Alim Rama ka reaguar pas përzgjedhjes se Burim
Paloka bën akuzën e rëndë: Rama po planifikon të vjedhë zgjedhjet e ardhshme Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë akuzën e rëndë se kryeministri Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhj
Presidenti i Skëndërbeut plas akuzën e fortë ndaj UEFA-s: Na dënuan se jemi shqiptar Ardjan Takaj është i qetë edhe pasi mëson se Skënderbeu i tij sapo ka shuar çdo shpresë për t’u kthyer ai i pak viteve m
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og
Kel Demi ngre akuzën: Rama dhe Tërmet Peçi duhej të ishin gjobitur se nuk vendosën maskën Gazetari Enkel Demi në emisionin ABC-ja e mëngjesit ishte në një bashkëbisedim online me Shefen Survejancës së Shërbimit
Presidenti flet për mediat për aktakuzën e Gjykatës Speciale Presidenti i Kosovës do i drejtohet për herë të parë medieve pas publikimit të propozim-aktakuzës nga Gjykata Speciale n
Rama flet pas takimit në Prishtinë, e quan aktakuzën ndaj Thaçit fletë-rrufe Kryeministri i vendit, Edi Rama vizitoi ditën e sotme Prishtinën. Në fokus të kësaj vizite zyrtare pritej që të ishte si
Vuçiç për aktakuzën ndaj Thaçit: Duhet të jemi të përmbajtur Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka komentuar për herë të parë aktakuzën e paraqitur nga Zyra e Prokurorit të Spe
Thaçi mbërrin në Tiranë, tregon kur do të flasë për aktakuzën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci ka bërë të ditur se ka arrtitur në Tiranë, derisa, të dielën do të flasë para mediave
Rama reagon ashpër për aktakuzën ndaj Thaçit: Baltë mbi Kosovën e shqiptarinë! Kryeministri Rama ka folur në Kuvend në lidhje me aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit. Ai është shprehur se aktakuza ës
"Pazar me Metën për t'i dhënë KLSH", deputeti e nis seancën me akuzën e fortë Deputeti i opozitës, Halit Valteri e ka nisur seancën e sotme të Kuvendit me një akuzë të rëndë. “Ky është parlamenti
Këshilltari i Thaçit reagon për aktakuzën: Liria është vulosur nga mijëra të pafajshëm, të vrarë brutalisht Shefi i kabinetit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe këshilltari i tij kryesor, Bekim Çollaku, tha se historia
Aktivistja bën akuzën e rëndë ndaj Ramës: Vëllezërit Budina nuk kanë COVID-19! Vëllezërit Edmond dhe Robert Budina, janë konfirmuar së fundmi të prekur nga COVID-19. Në lidhje me këtë çështje, një re