999 rezultate për

akuze

Prokuroria ngre akuzën, ylli i Realit rrezikon 6 muaj burg Porkurorët serbë kanë ngritur akuza kundër yllit të Real Madrid, Luka Jovic, për shkeljen e karantinës gjatë gjendjes së
Dekonspiroi aksionin top sekret, ky është polici nën akuzë Një zyrtar i policisë së Elbasanit është marrë zyrtarisht i pandehur për dekonspirimin e një aksion top sekret të RENEA-
KMLDNJ ngre akuzën: Lajçak nxit luftë në Kosovë Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMLDNJ) ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të dërguarit t
Basha ngre akuzën, nxjerr emrat e "mafias" së inceneratorëve Kreu i PD-së Lulzim Basha në një dalje për mediat ka diskutuar dhe përsa i takon aferës së inceneratorëve. Basha hodh
Meta akuzë të rëndë Ramës: I vetmi person me rekorde kriminale! Pasi u akuzua nga kryeministri se ka takuar persona të skeduar nga OFL-ja, Presidenti Ilir Meta i përgjigjet Edi Ramës m
Rama sulmon ashpër Metën me akuzën e rëndë: Këtë veprim nuk e ka bërë as Saliu! "Viktimat e OFL që kontaktohen nëpër skuta katundesh nga I pari I vendit nuk ka. Lista të hapura që ushtrojnë presion mb
Navalany hedh akuzën: Pas helmimit tim, fshihet Putin Kritiku i Kremlinit Alexei Navalny tha për mediat gjermane se besonte se Presidenti Vladimir Putin qëndron pas helmimit
Tension jashtë gjykatës, Margjeka bën akuzën e fortë: Më arrestoi PS Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka akuzuar PS si shkaktare të arrestimit të saj. Ajo është përplasur me policinë duke kërku
Vetëvendosja ngre akuzën: Partitë e tjera po tentojnë manipulim në zgjedhje Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Alim Rama ka reaguar pas përzgjedhjes se Burim
A i është bërë presion Prokurorit të Përgjithshëm? Si përgjigjet Olsian Çela Olsian Çela, kreu i Prokurorisë së Përgjithshme, deklaron se nuk ka qenë aspak e lehtë detyra në krye të institucionit t
Haxhiu: Arrestimet e fundit janë arsyetime nga Specialja për publikimin e aktakuzës ndaj Thaçit Gazetari Baton Haxhiu ka thënë në emisionin Pressing në T7 se arrestimet e fundit nga Specialja ndaj liderëve të OVL-UÇK
Akuzë e rëndë! Tufa zbulon pseudonimin e Gramoz Ruçit si bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit Studiusi Agron Tufa ka bërë një deklaratë të fortë për kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi. Sipas Tufës, Ruçi ka qënë ba
Prokuroria ngre aktakuzë kundër "Burdushit" për 3 vepra penale Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë kundër Hysri Peçanit, i njohur si “Burdushi”, për shkak të veprave pen
Paloka bën akuzën e rëndë: Rama po planifikon të vjedhë zgjedhjet e ardhshme Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë akuzën e rëndë se kryeministri Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhj
Presidenti i Skëndërbeut plas akuzën e fortë ndaj UEFA-s: Na dënuan se jemi shqiptar Ardjan Takaj është i qetë edhe pasi mëson se Skënderbeu i tij sapo ka shuar çdo shpresë për t’u kthyer ai i pak viteve m
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og
Kel Demi ngre akuzën: Rama dhe Tërmet Peçi duhej të ishin gjobitur se nuk vendosën maskën Gazetari Enkel Demi në emisionin ABC-ja e mëngjesit ishte në një bashkëbisedim online me Shefen Survejancës së Shërbimit
A duhet të dorëhiqet Thaçi, flasin juristët Pas aktakuzave të ngritura nga Prokuroria Speciale e Hagës ndaj Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe i
Presidenti flet për mediat për aktakuzën e Gjykatës Speciale Presidenti i Kosovës do i drejtohet për herë të parë medieve pas publikimit të propozim-aktakuzës nga Gjykata Speciale n