999 rezultate për

akuzat

"Nuk ju fus në sherr me BE-në", Rama kujton akuzat e opozitës për Sorecën Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve në lidhje me deklaratën e tij kundrejt vendeve të BE-së.
Berisha: Një skandal i ri diplomatik, ambasada e Francës hodhi poshtë akuzat Ish-kryeministri Sali Berisha e quan skandal të ri diplomatik notën e protestës, që ambasada franceze i ka dërguar mini
Nuk kanë fund akuzat pë City-n, shkel rregullat e Premierligës Manchester City akuzohet se ka shkelur rregullat e Premier Leagues, duke paguar babanë e talentit brazilian Gabriel Fern
Akuzat për marrëdhënien me Andin? Përgjigjet Melisa Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në
Demokratët, gati me akuzat për shkarkimin e Trumpit Dhoma e Përfaqësuesve e kontrolluar nga demokratët po shpejton procesin për fillimin e procedurës së shkarkimit të presi
Akuzat e rënda se pagoi në këmbim të marrëdhënieve se*suale, Haxhi Avdyli paralajmëron padi Ish deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka paralajmëruar padi pas akuzave të rënda ndaj tij se ka p
Akuzat për bllokimin e projektit infrastrukturor në Vlorë, Meta: Rama gënjeu! Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një konference për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se ai
"Kam marrë vesh shumë gjëra këtë javë!", Silvana vijon akuzat pas largimit nga emisioni (FOTO LAJM) Ka qenë i hidhur fundi i rrugëtimit të Silvanës në “Love story”, pasi askush nuk e priste largimin e saj mbrëmjen e të h
Akuzat e Metës për detin, Rama i përgjigjet: Kërkon shesh për përshesh! Kryeministri Rama i është përgjigjur akuzave të Presidentit Meta në lidhje me cështjen e detit dhe zgjerimin e Greqisë m
Konfirmohen aktakuzat ndaj Nasim Haradinajt dhe Hysni Gucatit Janë konfirmuar aktakuzat nga Gjykata Speciale ndaj kryetarit të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati dhe nënkryetarit Nasim Haradin
20-vjeçari i arrestuar i sëmurë në komisariat, policia rreshton akuzat Mbrëmjen e sotme, në rrjet qarkulloi lajmi se një protestues i arrestuar nga Policia, ishte në gjendje të rëndë shëndetë
Zbulohen emrat e Komisionit Hetimor për raportin e Dick Marty-t Ulsi Manja, Alket Hyseni, Klotilda Bushka, Adnor Shameti dhe Ermonela Felaj janë pjesëtarët e Komisionit Hetimor që do t
Murrizi ngre akuzat: Me paratë e rindërtimit do ishin bërë me shtëpi 14 mijë familje Deputeti Myslim Murrizi ka hedhur akuza lidhur me procecin e rindërtimit, ku qeveria sipas tij i ka vërë lekët ”rush edh
Akuzat ndaj Bashës për UÇK-në, kreu i Komunës së Mitrovicës: Janë shpifje të ulëta Kryetari i Komunës së Mitriovicës, Agim Bahtiri i ka dalë në mbrojte kreut të PD, Lulzim Basha pas akuzave të qeverisë s
Ka bërë gjoksin? Si përballet Nevina Shtylla me "akuzat" (FOTO LAJM) Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, u diskutua në lidhje me operacionet plastike. Disa nga të ftuarit, treguan eksperien
Arrestohen 13 shqiptarë në Spanjë, akuzat për trafiqe Policia spanjolle ka shkatërruar një grup trafikantësh shqiptarë të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.
Akuzat për fshehjen e të vdekurve, Rama: Kjo është ç’njerëzore! "Të shash e të shpifësh në një luftë si kjo nuk është lulzim i demokracisë. Kjo është jo-njerëzore të nxjerrësh foto nga
SPAK: Nuk kemi kompetencë të hetojmë akuzat e Bashës Prokuroria nuk ka nisur asnjë hetim për pretendimet e liderit të opozitës se spitalet po fshehin numrin e të vdekurve ng
Akuzat e Bashës për numrin e viktimave, reagon Ministria e Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Bashës se numri i vdekjeve nga COVID
Pushohen akuzat ndaj të dyshuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit, kush është i vetmi që mbetet në burg Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të pushojë akuzën për Alesio Berberin dhe Olsi Qalliaj, dy të dyshuarit e vrasjes së