999 rezultate për

akuza

"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
Trump lirohet nga akuza për abuzim të pushtetit, mbetet president Senati amerikan ka votuar që të mos e fajësojë presidentin e SHBA’së, Donald Trump, për artikullin e parë të procesit të
Arrestohet për ngacmim seksual presidenti i skuadrës së Ligue One Presidenti i Angers Said Chabane është arrestuar për ngacmim seksual. 55 vjeçari sipas RMC-së, "i ka prekur gratë në
Akuzohet për ngacmim seksual, arrestohet presidenti i klubit francez Arrestohet për ngacmim seksual presidenti i Angers, klubit francez të Ligue 1. Said Chabane, 55 vjeç, ndodhte në ambient
Akuzat për prostitucion e trafik njerëzish, kush është biznesmeni në sitën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit që zbaton paketën ‘anti-KÇK’ të miratuar nga qeveria pak ditë më parë është edhe Dashamir Gjok
Kurti flet për akuzat e opozitës sot në Kuvendin e Kosovës I sapozgjedhur Kryeministër i Kosvës me 86 vota pro, Albin Kurti ka folur për kritikat e opozitës sot në Kuvendin e Koso
Akuzat e PD-së për Anti-KÇK, reagon Rama PAs akuzave të Partisë Demokratike për paketën anti-KCK, ka reaguar Kryeministri Edi Rama. Në një postim në rrjetin s
"Të bleu Berisha", reagon ashpër ndaj akuzave ish e dashura e Izet Haxhisë Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Babai i Elton Hajrit mohon akuzat ndaj të birit: E kanë arrestuar kot! Babai i të arrestuarit si i dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Elton Hajrit, tha përpara kamerave se djal
Akuza e rëndë e koleksionistit: Rama i dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash "Kryeministri Edi Rama është dënuar dy herë për vjedhje ikonash..." Gjergji Thimio, koleksionisti i njohur korçar, i
Deputeti i PS-së: Nëse vërtetohet video e Lefter Allës, do të shkarkohet! Deputeti Xhemal Qefalia reagoi pas publikimit të videos, ku thuhet se kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla pi kokainë.
3 akuza të rënda! Kryetari i Bashkisë Tropojë padit paraardhësin e tij Ditën e sotme kryebashkiaku i Tropojës Rexhë Byberi ka paditur paraardhësin e tij dhe 7 punonjës për shpërdorim të fonde
Akuza e rëndë: Një kryetar bashkie në Tiranë probleme me dekriminalizimin? "Ka indicie të qenësishme, jemi duke provuar në fazën përfundimtare për një kryetar bashkie në qarkun e Tiranës..." S
Gruaja më e pasur në Afrikë hedh poshtë akuzat: Është gjueti shtrigash! Vajza e ish-presidentit të Angolës, është gruaja më e pasur e Afrikës. Mediat e akuzojnë për korrupsion dhe nepotizëm, p
Çfarë po ndodh me sulmuesin e Chelsea? Rrezikon burgun pas akuzave nga ish-e dashura Sulmuesi i Chelseat, Michy Batshuayi, është hedhur në gjyq nga ish-e dashura e tij, sepse nuk paguan shpenzimet mujore q
Aktorja shqiptare i përgjigjet akuzave: Shkove në Itali për prostitutë?! Aktorja Ina Gjonçi ka treguar sot se ka rënë pre e shpifjeve disa kohë më parë. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjonç
Sulmohet me dinamit makina e arbitrit: Federata ndalon kampionatin Federata e Futbollit e Qipros ka pezulluar të gjithë ndeshjet e kampionatit “për kohë të pacaktuar” pasi një arbitër rre
Zbardhen akuzat, sa vite burg rrezikon Agim Kajmaku Ish-kryebashkiaku i PS, Agim Kajmaku rrezikon plot 9 vite burg nëse gjykata pranon akuzat e Prokurorisë e cila sot ka mb
Rrëzoi avionin ukrainas? Teherani mohon akuzat Kudo në media ka qarkulluar lajmi se Irani rrëzoi avionin ukrainas , por këto akuza janë mohuar nga Teherani. Por ata
"Më vranë dritën e syve", nëna e 35 vjeçarit nga Korça akuza firmës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e së premtes në qytetin e Korçës, ku një 35 vjeçar humbi jetën pas një incidenti