999 rezultate për

akuza

Meta i përgjigjet akuzave të Ramës: Gruaja e Bilalit të japë sqarime Presidenca ka reaguar ndaj akuzave të përsëritura të kryeministrit Edi Rama për manifestimin e dy marsit të zhvilluar ng
Akuzat e rënda për vrasje dhe trafiqe, kush është Gentjan Çako që dikur kërkohej me ngulm nga Interpoli Ditën e sotme OFL i ka dërguar kërkesën për virifikim pasurie tre personave: Eduart Nazari, Gentjan Çako dhe Mond Bega.
Henri Çili reagon pas arrestimit: Nuk jam i rrezikshëm Botuesi Henri Çili ka folur sot për mediat në lidhje me ndalimin e tij dhe më pas lirimin e tij nga gjykata në një opera
Meta i përgjigjet akuzave: Nuk synoj për Kryeministër! Presidenti Ilir Meta ka reaguar sërish për 2 marsin, por këtë herë i është përgjigjur akuzave. Me anë të një shkrimi
Akuza e rëndë: Agim Kajmaku lëviz lirshëm në Tiranë se e mbron Rama Agim Kajmaku vazhdon akoma të jetë në arrati, por për klëtë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka bërë një ak
"Akt mafioz që është kryer në errësirë", Meta akuza të rënda për ligjin mbi Dividentin Presidenti i Republikës Ilir Meta aktualisht është LIVE në një konferencë për mediat denoncoi një tjetër shkelje Kushtet
Akuza të rënda, shtyhet seanca për Henri Çilin dhe të ndaluarit e tjerë Është shtyrë me një orë seanca për 30 të ndaluarit e operacionit Mezhgorani, për shkak se gjykatësi i çështjes ka konsta
Ndalimi i nga policia, çfarë deklaroi Henri Çili Analisti dhe botuesi Henri Çili u arrestua me bujë ditën e djeshme në një operacion ku u vunë në pranga 25 persona.
Akuzat e Presidentit Meta, përgjigjet Etilda Gjonaj Ministrja Gjonaj ka reaguar ndaj akuzave të Presidentit Meta. Në një deklaratë për mediat ajo tha: “Dal te shtjell
Një më një! Zbardhen akuzat ndaj Gjonajt dhe dy zyrtarëve të lartë të Ministrisë së Drejtësisë Presidenca zbardhi veprat penale të konsumuar nga ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj duke publikuar në Fletoren Zyrta
Akuzat e PD-së ndaj arkitektit të Teatrit të ri, çfarë vendosi Prokuroria Prokuroria e Tiranës ka rrëzuar pretendimet e Partisë Demokratike se arkitekti danez Bjarke Ingels ka shkelur ligjin duk
"280 milion lek i mungojnë buxhetit të shtetit", PD akuza të forta qeverisë Rama Partia Demokratike ka bërë deklaratën e fortë se në buxhetin e shtetit mungojnë 260 milionë dollarë për shkak të korrups
U akuzua për korrupsion, flet avokati i presidentit të PSG-s Ditën e sotme, presidenti i kampionëve të Francës dhe i BeIN Sports, Nasser Al Khelaifi, u paditë nga autoritetet zvicer
Dënimi nga UEFA, më në fund reagon Manchester City Në përgjigjen e parë të zgjeruar të Manchester Cityt për suspendimin e tyre evropian, shefi ekzekutiv Ferran Soriano këm
Sulm seksual ndaj dy grave, dënohet me 13 vite burg shqiptari në Angli Një 42-vjeçar shqiptar është burgosur për 13 vite, pasi akuzohet për dhunë dhe sulm seksual të dy grave të ndryshme.
Akuza e fortë: Si Rama po tenton të kapë AMA-n duke shkelur ligjin(VIDEO) Ditën e sotme PD me anë të ish-deputetes Albana Vokshi ka sulmuar Kryeministrit Rama duke e akuzuar se po tenton kapjen
Koxias akuza të rënda ministres nga VMRO-ja: Mizrahi ashpër e shkeli Marrëveshjen e Prespës dhe të drejtën ndërkombëtare Për tabelën në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale Rashella Mizrahi, reagoi edhe ish-ministri i Punëve të Jashtme i
Akuza e Blendi Fevziut: Ministrat e Ramës manipulojnë edhe votimin online Këtë mbrëmje, emisioni "Opinion", ka bërë një pyetje se cili është ministri më i njohur i qeverisë. Pyetjet, janë bë
Hedhin akuza se e kanë vrarë, familjarët e shqiptarit që humbi jetën në burgun francez hapin dyert e mortit Një 36-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë më 1 shkurt teksa ndodhej në qeli në një burg në Francë. Autoritetet francez
Rrëmbimi dhe ekzekutimi i Jan Prengës, Ardian Doçi mohon akuzat Ardian Doçi mohon të ketë lidhje me vrasjen e Jan Prengës. Ai ka dalë sot para gjykatës ku është njohur me masën e si