999 rezultate për

akuza

Basha i kthen përgjigje akuzave të Ramës: Kryeministri tregoi se nuk ka asnjë plan Numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje akuzës së Ramës se opozita po cënon unitetin mes qev
Provohen akuzat e SHBA? Kina i mbajti të fshehta shifrat për koronavirusin Sipas një raporti të shërbimeve sekrete të SHBA-së përgatitur për Shtëpinë e Bardhë Pekini e ka ulur numrin e rasteve të
Lukaku shpërthen në akuza: U desh një juventin i infektuar që të ndalej futbolli Shpërndarja e koronavirusit ka sjellë ndalesën e futbollit, por edhe ka tensionuar marrdhëniet mes klubeve në Itali.
Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Kurtit Kreu i AAK’së, Ramush Haradinaj ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për shkarkimin e Bordit të Shërbimit Spit
PD akuza Qeverisë: Dje u hapën 7 milionë euro tendera Partia Demokratike ka bërë një denoncim ku zbulon se ditën e djeshme janë hapur 4 tendera me vlerë 7 milionë euro për pr
Akuzat e deputetit shqiptar me koronavirus, përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së deputetit Adriatik Alimadhi se ishte identifikuar pozitiv me COVID-19
"Një herë paracetamol unë, e një herë gruaja", deputeti shqiptar akuza ndaj Ramës Deputeti shqiptar, Adriatik Alimadhi ka rezultuar pozitive, me koronaviurus e bashkë me të edhe bashkeshortja e tij.
PDK: Koalicioni mori fund nga mashtrimet e akuzat ndaj njëra-tjetrës Me rrëzimin e qeverisë Kurti, Partia Demokratike e Kosovës përmes një komunikate ka thënë se Koalicioni qeverisës ndërmj
Balotelli ia "hedh" edhe kët herë akuzave për përdhunim, e pëson 19 vjeçarja Akuzat janë të pabesueshme, nuk ishte përdhunim dhe për këtë arsye çështja duhet të mbyllet. Në të vërtetë, paditësja ta
Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Vjosa Osmanit: Na tradhtoi, s’ka kuptim të rrijë në LDK më Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Vjosa Osmanit: Na tradhtoi, s’ka kuptim të rrijë në LDK më Nënkryetari i LDK-së, Ag
U prek nga Koronavirusi, gazetarja shpërthen në akuza ndaj Dybalas: Ka tampon për të por jo për njerëzit që po vdesin Çdo gjë që ka lidhje me Juventusin krijon polemikë në itali dhe kështu ka qenë edhe për lajmin se Paulo Dibala dhe e das
Basha hedh akuzat e rënda: Qeveria dha 52 milion euro për tenderat e miqve në 2 javë Kreu i opozitës Lulzim Basha ka paralajmeruar sot fakte trondite qe do t’i beje publike nga selia e PD ne nje komunikim
"Pastrim parash", shtohen akuzat për Ronaldinhon Rëndohet situata juridike e Ronaldinhos, i cili ndodhet në paraburgim në Paraguai, i akuzuar se është futur në këtë vend
ITALI/ Nëse je me Koronavirus dhe del në rrugë mund të dënohesh me 21 vite burg Shtetasit italianë të konfirmuar si mbartës të koronavirusit të ri mund të përballen me akuza për vrasje nëse ata lëvizi
Shqiptarët të frikësuar nga koronavirusi, Rama e Basha nuk i ndajnë akuzat ndaj njëri-tjetrit Dhe në këto ditë të vështira, Rama dhe Basha vazhdojnë akuzat dhe kundër akuzat mes tyre duke e kthyer si cdo ngjarje në
E hoqën nga puna pas 30 vitesh në ekran, shpërthen në akuza moderatorja shqiptare Ketrin Gjoça është një ndër prezantueset më me përvojë në ekranin shqiptar. Por pas një periudhë prej 30 vjeçare në
Nxënësi që u shoqërua në polici mohon akuzat: Nuk ishte gaz, po ju tregoj çfarë ndodhi Njëri prej nxënësve të akuzuar të për ngjarjen e rëndë të ndodhur në gjimnazin “Janaq Kilica”, në Fier, ku u helmuan 60
Akuza e rëndë: Urdhri për arrestimin e Çilit e ka dhënë Edi Rama Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “Euroneës Albania” u shpreh se botuesi Henri Çili sipas tij është arrestuar me
Meta i përgjigjet akuzave të Ramës: Gruaja e Bilalit të japë sqarime Presidenca ka reaguar ndaj akuzave të përsëritura të kryeministrit Edi Rama për manifestimin e dy marsit të zhvilluar ng
Akuzat e rënda për vrasje dhe trafiqe, kush është Gentjan Çako që dikur kërkohej me ngulm nga Interpoli Ditën e sotme OFL i ka dërguar kërkesën për virifikim pasurie tre personave: Eduart Nazari, Gentjan Çako dhe Mond Bega.