999 rezultate për

akuza

"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Trump akuza të rënda ndaj OBSH: Kam prova se COVID-19 doli nga laboratori në Kinë Presidenti amerikan Donald Trump ka deklaruar se ai ka prova që Covid-19 ka dalë nga laboratori kinez. Me heret, zyr
"Është si film horror", infemierja akuza të rënda ndaj SHBA-ve për pacientët e Covid-19 (VIDEO) Deklaratat që vijnë nga bluzat e bardha në këto ditë janë gjithnjë e më shumë kontradiktore. Kjo e bën situatën më të
''Boll! 7X7 nuk bëjnë 42'', Rama nxjerr videon: Mirëmëngjes nga unë, Luli dhe shokët e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një ditë të mbarë, duke iu përgjigjur akuzave të opozitës në lid
Rama tall opozitën pas akuzave: Vaj medet, nuk paska ikur kush nga Shqipëria?! "Po t’i mbledhësh siç i numëron PD bëhen 2 milionë! Plus fëmijë..." Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ti përgjigjet m
Murrizi me akuza në Kuvend për Ramën e Metën: Flisni me dashurinë e Lalzit dhe aleancës së ngjalave Deputeti Myslim Murrizi ka patur një reagim të fortë në lidhje me ndryshimet në Kodin Penal, dekretuar dje nga president
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Ministria e Shëndetësisë i kthen përgjigje akuzave të PD-së: Shpifje! Ministria e Shëndetësisë i ka quajtur “shpifje” akuzat e PD-së, në lidhje me tenderin për blerjen e materialeve të mbroj
COVID-19/ Kina mohon akuzat për fshehje të së vërtetës Pas rritjes me 50% të numrit të të vdekurve në Kinë, ka reaguar Pekini zyrtar duke mohuar akuzat se shteti komunist po f
"Mashtroi me numrin e testeve", akuza ndaj Ministrit të shkarkuar Vitia Keshilltari i Kadri Veselit, Adri Nurellari ka akuzuar Ministrin në detyrë të Shëndetësisë, Arben Vitia se ka gënjyer pë
Akuzat se po fsheh numrin e viktimave, përgjigjet Kina Kina ka reaguar zyrtarisht pas akuzave nga Perëndimi se ka fshehur numrin e viktimave dhe të të infektuarve nga COVID019
"Jemi bërë si në kohën e Haxhi Lleshit", Murrizi hedh akuza nga Kuvendi Ditën e sotme Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur një seancë ndryshe për shkak të masave në kuadër të COVID 19. Gjatë fja
Dha dorëheqjen pas skandalit me Kupën e Botës, Gjykata Federale e Zvicrës jep verdiktin për Sep Blaterin Ish-presidenti i FIFA-s Sep Blater fitoi sot pafajësinë për akuzat e aferave korruptive me të drejtat e transmetimit tel
Pse u lirua nga qelia ish zyrtari i burgut, u akuzua për krimin në Kavajë Ndryshimi i akuzës ka bërë që Bledar Toçi, ish-shefi i sigurisë së brendshme në burgun e Durrësit, të lirohet nga qelia.
Zyrtari i Barcelonës që dha dorëheqjen del me akuza: Te Barcelona vidhen shifra të mëdha parash Tek Barcelona duket se nga momenti në moment do të shpërthejë një skandal i madh. Nisi me faqet e rreme, që hidhnin balt
Rama u përgjigjet akuzave se testet e COVID-19 i kanë bërë deputetët e familjarët e tyre Kryeministri Edi Rama tha sot se Partia Demokratike është e dëshpëruar që në vend nuk ka më shumë viktima, e më shumë ha
Akuzat e Kurtit per Ujësjellësin, Prokuroria nis hetimet Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet për keqpërdorime financiare në kompaninë e Ujësjellësit Rajonal Prish
Akuza të reja nga Amerika, Rusia dhe Katari i mohojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë akuzuar ditën e djeshme se Rusia dhe Katari kanë paguar ryshfet për të marrë të dre
FIFA nuk gjen paqe, FBI del me akuza të reja Sipas prokurorëve amerikanë FIFA mori ryshfet për të vendosur që Kupa e Botës të vendosej në Rusi dhe Katar. Në atë q
"Po kalojnë netët mes borës dhe acarit", PD akuza të rënda qeverisë për shqiptarët e mbetur në kufi Prej disa ditësh disa shqiptarë kanë mbetur në kufirin greko-shqiptar, pa mundur të kthehen pas, ndërkohë që autoritetet