999 rezultate për

akuza

Thaçi akuza të rënda Kurtit: Ka thyer ligjin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar sot se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti po sillet si njeri
Fshehu shkarkimin nga detyra dhe akuzat për falsifikim dokumentesh, SPAK vendos fatin e Luan Dacit Ditën e sotme në SPAK do të zhvillohet seanca për gjyqtarin Luan Daci, i cili u pezullua pak ditë më parë, pasi akuzohet
Akuza e rëndë e Kryemadhit: Ju tregoj si e rrihte Edi Rama gruan e tij Ditën e sotme, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka kujtuar ditët e adoleshencës për të treguar se detyroheshin për të s
"Mban era alkol", Van Nistelrooy mohon akuzat dhe "godet" Capellon Ruud van Nistelrooy i ka mohuar pretendimet e ish-trajnerit Fabio Capello, i cili tha se zhveshtores së Real Madridit i
Idrizi mohon akuzat e biznesmenit turk: Jemi në gjyq, është lajm i sponsorizuar Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka folur pas lajmit në mediat turke se ish-presidenti i Gallatasaray, Adnan
Grenell s’e përjashton pjesëmarrjen e Rusisë në dialog, nuk merret me akuzat e Kurtit ndaj tij Përfshirja e Rusisë në dialogun mes Kosovës e Serbisë, tanimë është një ide e shprehur haptaz nga Moska zyrtare, dhe e c
Protestuan për shembjen e Teatrit: Akuza pse u proceduan Robert Budina, Neritan Liçaj dhe Stresi Nëntë persona të cilët kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur ditën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar, janë pro
Trump nuk ndal akuzat: OBSH është kukull e Kinës Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka shpërthyer në akuza ndaj Organizatës Botërore të Shëndet
Nisin akuzat mes klubeve për thyerje të rregullave të izolimit Lideri i Bundesligës së Austrisë, LASK Linz është akuzuar nga rivalët për mbajtjen e seancave të rregullta stërvitore dh
"Nëse e ka bërë, të varet", ish-kryeplaku në Maliq flet për akuzat e vajzës ndaj babait Maliqi i Korçës është tronditur nga akuzat për ngacmim seksual ndaj një babai kundrejt vajzës së tij 18 vjeçare. Në n
Djegia e dokumenteve të tenderave, Rama shuan heshtjen "Si mund të jenë sekret tendera që bëhen me pjesëmarrjen e shumë operatorëve..." Kryeministri Edi Rama, gjatë lidhjes
SPAK mbyll hetimet, akuzat që rëndojnë mbi 6 të pandehurit që tentuan kalonin 1 ton ''mall'' drejt Greqisë Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka përfunduar hetimet për 6 persona të akuzuar
Ministria e Shëndetësisë dorëzon dokumentet në SPAK pas akuzave nga PD për tenderat sekrete Ministria e Shëndetësisë ka dorëzuar sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) do
AAk akuza Borrellit: Dha idenë për ndryshimin e kufijve Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka hedhur akuza ndaj Përfaqësuesit të Lartë të BE-së Josep Borrell, i cili u deklarua
SPAK nis marrjen në pyetje pas akuzave të PD për "tenderin sekret të ushqimeve" SPAK ka filluar hetimet lidhur me akuzat e PD për “tenderin sekret të ushqimeve nga Ministria e Mbrojtjes”. PD akuzoi
Akuza "e fortë" e Kryemadhit: Kanë gënjyer me numrin e të vdekurve Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka hedhur akuza "të forta" ndaj qeverisë dhe kryeminist
"Jeni ju fajtorët e virusit", futbollisti i ekipit spanjoll akuza drejt UEFA-s Futbollisti i Valencias, Daniel Wass, sulmon UEFA-n në mënyrë të drejtpërdrejtë për zgjedhjen që vendosi të luhej ndeshj
Trump akuza të rënda ndaj OBSH: Kam prova se COVID-19 doli nga laboratori në Kinë Presidenti amerikan Donald Trump ka deklaruar se ai ka prova që Covid-19 ka dalë nga laboratori kinez. Me heret, zyr
"Është si film horror", infemierja akuza të rënda ndaj SHBA-ve për pacientët e Covid-19 (VIDEO) Deklaratat që vijnë nga bluzat e bardha në këto ditë janë gjithnjë e më shumë kontradiktore. Kjo e bën situatën më të
''Boll! 7X7 nuk bëjnë 42'', Rama nxjerr videon: Mirëmëngjes nga unë, Luli dhe shokët e tij (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’u urojë shqiptarëve një ditë të mbarë, duke iu përgjigjur akuzave të opozitës në lid