E FUNDIT/ Meta paralajmëron shpërndarjen e Kuvendit
999 rezultate për

akuza

Akuza e fortë e Berishës ndaj Dvoranit: Ka 100 milionë të pajustifikuara Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian D
"Ushtar i verbër i partisë", kryetari i KED reagon ashpër pas akuzave të Metës Deklaratat e Metës në lidhje me procesin e përzgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, nuk janë pritur aspak mirë
I bëri presion Presidentit të Ukrainës? Akuza të reja ndaj Donald Trump Një diplomat i lartë amerikan tha në seancat dëgjimore se Presidenti Trump pyeti drejtpërdrejt dhe në mënyrë personale n
Vajza humb jetën gjatë marrëdhënies sek*uale, 27-vjeçari përballet me akuza të rënda (FOTO LAJM) Një 27-vjeçar, i cili akuzohet për vrasjen e një studenteje britanike, është vënë përballë një dëshmie të fortë nga një
Zbardhet dosja e Prokurorisë: Pse u pushua akuza për Lulzim Bashën Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretari i përgjithshëm Arben Ristani dhe Ilir Dervishaj janë marrë si të
Rrezikon 7 vite burg për lobimin rus, reagon për herë të parë Basha Ditën e sotme Basha është shpallur i panderuar nga Prokuroria për dosjen e lobimit rus. Kreu i Partisë Demokratike,
Përçahet Prokuroria prej Bashës, Elisabeta Imeraj akuza vartësve të saj Dosja e shumëpërfolur e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktuali
Balla irritohet për akuzat ndaj Lulzim Bashës Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taualant Balla ka reaguar pas lajmit se Luzlim Basha është marrë i pand
Nuk kanë fund polemikat, këngëtari shqiptar akuza ndaj Festivalit të RTSH-së Duket se polemikat për festivalin e këtij viti të RTSH-së nuk kanë fund. Erik Lloshi nuk është pranuar të bëhet pjesë
Një tjetër këngëtar hedh akuza ndaj Festivalit: Korrupsion dhe pazare! Elvana Gjata është emri i lakuar më së shumti këto ditë në media si fitimtare e festivalit të RTSH-së. Pas kompozitor
"VAR një copë m***", trajneri i Dinamos shpërthen në akuza Nenad Bjelica u pa i tërbuar pas ndeshjes që Dinamo Zabreg barazoi me Shakhtar Donetsk mbrëmë. Kroatët e kishin mundësin
Rraja mohon akuzat: Nuk kam lidhje, atentantin ndaj Ndojit e mësova nga mediat Dalin detaje nga dëshmia në gjykatë e Redjan Rrajës, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji në Shkozet.
Kompozitorja ngre akuza kundrejt “Festivalit të RTSH, sulmon Vera Grabockën "Elvana Gjata do të marrë këtë vit çmimin e parë, për të përfaqësuar më tej Shqipërinë në Eurovision" Pavarësisht se
Veleshnja akuza policit: Urdhëroi kallëzimin tim, bën kërdinë me 30 mln lekë në muaj Aktori i “Portokallisë”, ka publikuar disa video në Instastory dhe një status në Instagram ku deononcon shefin e policis
Haradinaj hedh sërish akuza: Rama e Thaçi kanë punuar për ndarje të Kosovës Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka bërë homazhe sot para shtatores së heroit Zahir Pajaziti në ditëlindjen e ti
"Nuk e kam vrarë unë", shqiptari mohon akuzat për të moshuarën në Itali Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet se i ka marrë jetën një gruaje 91 vjecare në tentativë për ta grabit
Mësuesja mohon akuzat, por videoja e saj me nxënësin përfundon në faqet porno (FOTO LAJM) Një ish-modele që u bë mësuese në një shkollë djemsh, akuzohet për marrëdhënie seksuale me një numër të lartë nxënësish.
"Duhet të shkosh në prokurori më këto akuza", debat mes Andi Lilës dhe Salvador Kaçajt Debate të shumta në emisionin "Pressing", që transmetohet në ABC News, mes të ftuarve. Andi Lila dhe Salvador Kaçaj janë
"Po abuzoni", Ardit Gjebrea sherr me komentuesin për akuzat ndaj "Këngës Magjike" (FOTO LAJM) Ka nisur ashtu si çdo vit edhe procedura e përzgjedhjes së këngëtarëve për festivalin e madh “Kënga Magjike”. E pas emis
Aktakuza e Prokurorisë: Janeva ka marrë 50.000 euro dhe mobilje Prokuroria Themelore Publike për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, sot në Gjykatën Penale të Shkupit ngri