999 rezultate për

akuzĂs

PDK, lum akuzash ndaj Ahmetit: Si funksionon banda e molotovit në Prishtinë PDK ka hedhur një mori akuzash ndaj VV-së dhe kreut të Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti duke thënë se e ka mbushur a
Një ditë para skadimit të mandatit për ngritje akuzash PSP me konferencë shtypi Nesër Prokuroria Speciale Publike në orën 12 ka paralajmëruar mbajtjen e një konference pa shpalosor detaje të tjera.
Provokon Berisha: Votoni Edi Ramën...(FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha vijoi sot me sulmet ndaj qeverisë Rama duke bërë një postim thumbues me mbishkrimin: Përse
Sekretet e "Jakuzas", mafia më e rrezikshme japoneze Tatuazhe, politikë, para dhe ritualet. Sekretet e fuqishme të “Gomorës” japoneze, që konsiderohet një nga organizatat më
Debat “spiunësh” mes Presidencës dhe Parlamentit Ka mjaftuar një deklaratë e këshilltarit të Presidentit Nishani, Gjeneral Piro Ahmetaj në Komisionin e Sigurisë së një p
I gjejnë arsenal armësh në shtëpi pas denoncimit të bashkëjetueses për dhunë Pas një denoncimi të ardhur në polici për dhunë të ushtruar nga një 42 vjeçar, gjatë një kontrolli në shtëpinë e të akuz
Përplasje akuzash mes Bekim Fazliut dhe Ermira Mehmetit Në debatin e zhvilluar mbrëmë të realizuar nga Instituti Demokratik Amerikan (NDI), kanë qenë përballë njëri-tjetrit bar
Parlamenti edhe zyrtarisht mbyll regjistrimin Parlamenti i Maqedonisë edhe zyrtarisht mbrëmë ka ndrëprerë procesin e regjistrimit duke votuar për ndërprerjen e vlefsh