999 rezultate për

akullores

Dieta e akullores, më thjesht se kaq nuk mund të dobësoheni Dieta e akullores duket si një gjë e pamundur, por gaboheni! Ajo ekziston dhe madje funksionon më së miri! Ky regjim ush
Rrezikon 20 vite burg për një të lëpirë akullores (FOTO LAJM) Një grua rrezikon 20 vite burg pasi u filmua duke lëpirë një akullore në supermarket, dhe pastaj e ktheu tasin në frigor
11 fakte rreth akullores Shumica e njerëzve i duan akulloret dhe pëlqejnë t’i shijojnë ato gjatë verës së nxehtë. Por përtej shijes së dhe kënaqë
11 fakte interesante rreth akullores Shumica e njerëzve i duan akulloret dhe pëlqejnë t’i shijojnë ato gjatë verës së nxehtë. Por përtej shijes së dhe kënaqë
Vend mizerje, qumësht pluhur dhe gjyrosës: Kapet fabrika horror e akulloreve në Tiranë (VIDEO) Prodhonin dhe tregtonin në mënyrë të kundërligjshme produktin e akullores jashtë kushteve dhe standardeve higjeno – sani
E pabesueshme por e vërtetë, zbulohet bananja blu, ka shijen e akullores E vështirë për tu besuar porn ë treg tashmë ka dalë bananje e re (Blue Java) e cila ka disa karakteristika të vëçenta që
Komentatori që i cilësoi shqiptarët shitës akulloresh, kërkon publikisht falje (FOTO) Komentatori kroat i televizionit HRT, Stjepan Balog, ka kërkuar falje publike për fjalët e thëna gjatë komentimit të nde
Komentatori kroat ofendon shqiptarët: Nuk janë më shitësa akulloresh Skandal në Kroaci gjatë ndeshjes mes Dinamos së Zagrebit dhe Skënderbeut. Një nga komentatorët sportivë në televizionin
SKANDAL/ Komentatori kroat gjatë ndeshjes etiketon shqiptarët si "shitës akulloresh" Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në Kroaci gjatë ndeshjes mes Dinamos së Zagrebit dhe Skënderbeut. Një nga komentator
Japonia shpik akulloren që nuk shkrihet (VIDEO) Në Japoni është shpikur akullorja që nuk shkrihet. Ishte një shpikje rastësore e kërkuesve të Qendrës së kërkimit të
6 rregullat e lokaleve në Tiranë për topat e akullores (FOTO LAJM) Në këto ditë ekstremisht të nxehta vere, një akullore mund te jetë zgjidhja e duhur për t’u freskuar disi. Por, shumë
I tregon faturën e dritave, Basha-qytetarit: Fabrikë akulloresh ke në shtëpi? Kreu i PD-së Lulzim Basha sot ka marrë pjesë në një takim në Dibër ku ka zhvilluar një takim elektoral me banorët e zonë
Akullorja në mëngjes ju bën më inteligjentë Një studiues japonez ka zbuluar se konsumimi i akullores në mëngjes ju bën më të zgjuar. Yoshihiko Koga, profesor tek
Efektet e shëndetshme të akullores Akullorja është ëmbëlsira më e prrfesuar gjatë stinës së verës. Kujtojmë se përveç freskisë që ajo mund të sjellë në org
Fushatë e paparë në Durrës, Grida Duma në karrocën e akulloreve (FOTO) Fushatë interesante po zhvillohet në Durrës. Frymëzimi dhe përfshirja në fushatë ka arritur deri në atë pikë saqë edhe n
25-vjeçari nga Gjilani / Nga shitës akulloresh në komandant të ISIS-it (FOTO LAJM) Para se të bashkohej me luftëtarët e ISIS-it, 25-vjeçari nga Gjilani Ridvan Haqifi përveç angazhimeve fetare ishte edhe