999 rezultate për

akulloren

1 vit burg për të "çmendurin" që lëpiu akulloren dhe e futi sërish në frigoriferin e marketit (FOTO & VIDEO) Trendi i çuditshëm me ‘ngacmimin’ e produkteve ushqimore në markete vazhdon ende në SHBA. Së fundmi, një 24-vjeçar ë
Akullorja më e rrezikshme në botë, duhet të jeni mbi 18 vjeç për ta provuar atë Kafeneja skoceze Aldwych dhe salla e akulloreve të tyre të njohura kanë vendosur t’u ofrojnë klientëve të tyre atë që at
Japonia shpik akulloren që nuk shkrihet (VIDEO) Në Japoni është shpikur akullorja që nuk shkrihet. Ishte një shpikje rastësore e kërkuesve të Qendrës së kërkimit të
Sicilianët mirëpresin Presidentin Trump me akulloren e famshme “Trump Cup” (VIDEO) Presidenti amerikan Donald Trump mund të provojë një akullore të famshme në Sicili me emrin e tij, të përgatitur nga një
"Roshi apo Rama, kush do e hajë akulloren?" Ja çfarë thotë Arben Ristani Në një status në Facebook, deputeti i PD-së, Arben Ristani ka reaguar sot në lidhje me seancën gjyqësore në Gjykatën Kus
Ankimimi i Roshit për shkarkimin nga Rama, ironizon Ristani: Kush do e hajë akulloren? Ditën e sotme pritej që në Gjykatën Kushtetuese të shqyrtohej kërkesa për kryebashkiakut të Kavajës Elvis Roshi, por kjo
Kur pulëbardha e uritur të rrëmben akulloren (FOTO) Fotografia e një dite tipike të një studenteje në bregdetin e Anglisë u shkatërrua falë një pulëbardhe të uritur që i vo
Shkencëtarët krijojnë akulloren që nuk shkrin Brënda 3-5 viteve, shkencëtarët do të sjellin në treg një akullore e cila nuk shkrin, duke na dhënë mundësinë për të mos
Fotot e realizuara në momentin e duhur (FOTO-LAJM) Dielli në "duart" e presidentit Obama, një ushtari i cili i hapet goja gjatë stervitjes, kur një pulëbardhe të rremben a
Akullorja e lidhur me personalitetin? Ndoshta nuk e keni dëgjuar deri tani, por pëlqimi që mund të keni për një shije të veçantë akulloreje, ka lidhje me pers
Të shesësh akullore me akrobaci (VIDEO) Ashtu siç ulërasin fëmijët e vegjël për akullore, në këtë situatë është ndjerë edhe ky i ri. Pasi shitësi i akullores ës
Lady Gaga padit akulloren "Baby Gaga" Popullariteti dhe fama e kengëtares Lady Gaga është rritur aq shumë sa avokatët e saj kanë kërcënuar një kompani britani