999 rezultate për

akullin

"Faleminderit, ba!", dy fjalët e thjeshta që shkrinë "akullin" mes Harry-t dhe Charles Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Por duket se tek dasma ata
Kujdes kur përdorni kubat e akullit, mund të jenë të rrezikshëm E dinit që jo gjithmonë kubet e akullit janë të ushqyeshme? Që edhe këto produkte në shtëpi kërkojnë kujdes të veçantë?
Takimi Bushati-Kotzias, 4 orë për të shkrirë akullin shqiptaro-grek Ditën e djeshme Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është takuar në Athinë me Nikos Kotzias, takim i cili ka zgjatur rreth
Bregu thyen akullin, rrëfen për marrëdhëniet me Ramën dhe komplimentet e tij Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu e ftuan në emisionin e Adi Krastës në “Top-Channel” ka folur mbi marrëdhëniet e koment
TRAGJEDI/ Ecnin mbi liqenin e ngrirë, humbin jetën dy persona Një 40 vjeçar i cili ka tentuar të ecte mbi akull në Fier dhe një 12 vjeçar i cili ka qënë duke luajtur mbi akullin e li
Ja si ta largoni akullin nga xhami i makinës për 10 sekonda! Me shumë mundësi sot keni hasur shumë vështirësi kur jeni nisur të merrni makinën për shkak ngricës që ka kapluar vendin
Spektakolare / Nëndetësja amerikane çan akullin dhe del në sipërfaqe (VIDEO) Marina amerikane ka publikuar një video gjate momentit spektakolar kur nëndetësja "USS Hartford" del nga poshtë akullit
Neymar e thyen "akullin", fiton këtë çmim për herë të parë Duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Për herë të parë në dy vitet e fundit një lojtar i Barcelonës ka fituar çmimin
36 lokale pezullohen dhe gjobiten për akullin me mikrobe Pas kontrollit për tregtinë e akullit, Inspektoriati Shtetëror i Shëndetësisë ka pezulluar dhe ka marrë masën e gjobvëni
E thyejnë akullin në Çair (FOTO LAJM) Aktivistë të "Duam Çair të Pastër" kanë marrë mjetet e nevojshme për të thyer akullin, sidomos në Çarshi. "Nëse akull
Ja çfarë ndodh kur llava bashkohet me akullin! (VIDEO) Kemi parë video shpërthimesh të vullkaneve dhe vërshimet e llavës që shkatërrojnë gjithça përpara. Pornë këtë video m
Majlinda "thyen akullin", nominon Hashim Thaçin (VIDEO) Majlinda Kelmendi është personazhi i rradhës publik që është lagur me ujë të ftohtë. Sportistja më e mirë shqiptare e
Bonino “thyen akullin” diplomatik Shefja e diplomacisë italiane, Emma Bonino, do të jetë personaliteti më i lartë europian që do të vizitojë zyrtarisht Ti
Festivali i skulpturave, art me akullin (FOTO-LAJM) Në Jelgavë të Letonisë po zhvillohet edicioni i 15 i festivalit të skulpturave me akull. Janë 30 artistë që vijnë nga 8
Vlorë, burg pa afat për ‘Sy akullin’ Gjykata e Vlorës ka vendosur masën e sigurisë ‘burg pa afat’ për Ali Islamaj i cili au arrestua nga policia e Vlorës. 29
Topalli thyen akullin brenda PD-së: Nuk votoj Nanon për President Proceset integruese dhe roli i parlamentit shqiptar në të ishte një ndër çështjet e diskutuara nga Kryetarja e Kuvendit,