999 rezultate për

aktorja

Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një nga femrat më seksi në Hollywood. Por prej 17 vitesh nuk ishte parë e dëgjuar për aktoren Yasmine Bl
Me unazë përrallore diamanti, aktorja e njohur i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Amanda Bynes, e njohur për filmat "She's the man", "What a girl wants", është fejuar. Lajmin e bu
Surprizë nga tropojanët, aktorja merr mes lotësh postin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe vendi i parë ku u shfaq ishte pikërisht Tropoja. Filmin e ndoqën në Pallatin e
Ne Instagram bën namin, aktorja shqiptare zhgënjen fansat me fotot LIVE (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet show-t "Duplex", por eksperie
"Kërmë, të shkoftë shpirti në ferr", aktorja reagon për krimin makabër në Durrës Ngjarja makabër që tronditi pak minuta para mesnatës Durrësin, ka revoltuar dhe aktoren Egla Ceno. Ajo shprehet se askus
Vetëm dy javë e martuar me producentin 74 vjeçar, Pamela Anderson i jep fund edhe martesës së 5-të (FOTO LAJM) Dy javë më parë aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një
Aktorja Pranvera Veizi rikthehet në ekranin shqiptar (FOTO LAJM) Pranvera Veizi është një ndër aktoret që pikasi në vitet ‘80, në sajë të lirshmërisë e origjinalitetit. Kur ishte në
E bukur dhe joshëse, aktorja shqiptare nis vitin me foto të nxehta (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet show-t "Duplex", por eksperie
Fiksimi i vajzave shqiptare, ish e dashura e "Sarp" bën deklaratën shokuese (FOTO LAJM) Muaj më parë mediat turke raportuan se aktori i njohur nga roli i "Sarpit", Çagatay Ulusoy i ka dhënë fund lidhjes me ak
51 vite pas rolit, si duket sot "Pipi çorapegjata" (FOTO LAJM) Filmi i famshëm "Pipi Çorapegjata", i cili u transmetua për herë të parë në vitin 1969, ka fiksuar breza të tërë për vit
Për një arsye të fortë "Nihal" ia ndalon kategorisht paparacëve t’i fotografojnë djalin 2 muajsh (FOTO LAJM) Aktorja turke, Hazal Kaya, u bë për të gjithë e njohur me rolin si “Nihali” në serialin “Dashuri e ndaluar”. Në muaji
Aktorja shqiptare i përgjigjet akuzave: Shkove në Itali për prostitutë?! Aktorja Ina Gjonçi ka treguar sot se ka rënë pre e shpifjeve disa kohë më parë. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, Gjonç
Në një lidhje? Aktorja 18-vjeçare fërkohet publikisht me Getinjon (VIDEO) Serena Sula, vetëm 18-vjeç, është një nga modelet e njohura në Shqipëri, dhe tashmë edhe pjesë e filmit të Ermal Mamaqit
E zhveshur në vaskë, aktorja shqiptare turbullon fansat (FOTO LAJM) Arta Elezaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi nga përditshmëria e saj. Në profili
Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë në moshën 47-vjeçare (FOTO LAJM) Aktorja e njohur amerikane, Cameron Diaz është bërë nënë në moshën 47-vjeçare dhe lajmin e bukur e ka dhënë sot me anë t
Tha se ishte single, aktorja e njohur fotografohet në plazhë krah 49 vjeçarit (FOTO LAJM) Aktorja Jennifer Aniston e ka nisur vitin 2020 në Meksikë, ku po shijon pushimet në njërin prej plazheve të vendit. A
E rëndë! Aktorja e njohur ther të ëmën me thikë (FOTO LAJM) Aktorja e “Captain America” ka therur të ëmën e saj me thikë. “TMZ” shkruan se Mollie Fitzgerald, akuzohet se ka goditu
"Kokë e këmbë e dashuruar", aktorja zbulon si e ngacmonte futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Arjola Demiri, aktorja dhe ish-Missi, ka qenë e ftuar në emisionin e “E Diell” në Top Channel. Ajo ka treguar shumë sekr
"Kur u martova, 3 ditë nuk kam dalë nga dhoma", aktorja flet për divorcin Arjola Demiri, ka folur gjithmonë për divorcin, por shumë pak sesi është ndjerë në ditët e para të martesës. Në “E Diell
"Ty të meriton vetëm një miliarder", aktorja tregon si djali nuk e lejon të lidhet Aktorja Arjola Demiri e ftuar sot në "E diell", ka treguar se djali i saj nuk e lejon të çojë mashkull në shtëpi, kur u