999 rezultate për

aktorit

Me bikini dhe përkrah aktorit në Hawaii, si duket Katy Perry pas lindjes (FOTO LAJM) Ishte fundi i gushtit të 2020-ës, kur aktorja Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të pa
Ndërron jetë aktori i njohur, Hal Holbrook Aktori i njohur hollywoodian, Hal Holbrook, është ndarë nga jeta sot në moshën 95-vjeçare, në shtëpinë e tij në Kaliforn
U kap "mat" me moderatoren joshëse italiane, reagimi i papritur i aktorit turk (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
U shpall mashkulli më seksi në botë, zbulohet super e dashura e aktorit (FOTO LAJM) Michael B. Jordan, aktori i cili u shpall burri më seksi i vitit 2020 nuk është më beqar dhe ky lajm është zemërthyes pë
COVID-19 i merr jetën aktorit shqiptar Aktori Valter Gjoni është ndarë nga jeta në moshën 66 vjeçare pas infektimit me COVID-19. Lajmin e ka bërë me dije n
"Sikur të na thoje se bëre shaka", politikanët mesazhe ngushëllimi për humbjen e Koço Devoles Aktori i njohur i humorit Koço Devole ka humbur jetwn pas disa ditësh ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë për je
"Xhihani" merr lajmin e hidhur, njeriu më i shtrenjtë i aktorit ndërron jetë (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur turk, Erkan Petekkaya ka marrë një lajm të hidhur. Nëna e aktorit, Sherife është ndarë nga jeta. A
Iku me sherr nga Luana? Reagon Rezart Veleshnja (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, të gjithë u befasuan nga largimi i aktorit të humorit Rezart Veleshnja nga emisioni “Shiko kush luan”.
Pas skandalit të dhunës, shfaqet për herë të parë e dashura e aktorit turk (FOTO LAJM) Pak muaj më parë në mediat turke bëri bujë skandali i dhunës me aktorit turk Ozan Gucen dhe të dashurës së tij Deniz Bul
25 vite më i ri, kush është bukuroshi që i ka marrë zemrën Gabriel Garkos (FOTO LAJM) Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, deklaroi pak javë më parë se ishte gay, duke tronditur fansat e tij e duke shkak
S'pyet njëri për COVID-19, Italianët "çmenden" pas aktorit me origjinë shqiptare (VIDEO) Can Yaman është kthyer në një nga aktorët më të suksesshëm të kinematografisë turke, me një numër të madh fansash në të
"Sarpi" festoi ditëlindjen, gjithë vëmendjen e mori pamja e çuditshme e aktorit (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, një nga më të pëlqyerit e publikut dhe shumë i suksesshëm në karrierën e tij, Çagatay Ulusoy ka fe
Ekzekutoi motrën, Shkëlzen Buci do merrte 80 mijë euro për vrasjen e aktorit Shkëlzen Buci i akuzuar për vrasjen e motrës së tij 23-vjeçare 8 vite më parë, aktualisht ndodhte në burg. Policia dhe p
E padëgjuar, vdekja e aktorit të famshëm thyen një rekord historik Vdekja e parakohshme e aktorit të njohur Chadwick Boseman, pas një lufte të gjatë me kancerin ka prekur miliona fansa.
Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur të telenovelave spanjolle (FOTO LAJM) Aktori meksikan Raymundo Capetillo ka vdekur në moshën 76 vjeçare për shkak të koronavirusit. Sipas deklaratave të fu
Skandal në Turqi: Aktori i serialit "Sulejmani i madhërishëm" rreh të dashurën (FOTO LAJM) Mediat në Turqi po ziejn dhe shkak është bërë aktori turk, Ozan Guven, i cili njihet në Shqipëri si Rustem Pashai në ser
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM) Aktori i “Twilight”, Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij, Natalie Adepoju kanë ndërruar jetë më 13 maj në shtëpinë e
Rrëfimi i aktorit Koço Qendro: U tmerrova, si më zunë me ''dashnoren'' në teatër Rrëfimi ndryshe i aktorit Koço Qendro/ “Ashtu ndodhi vërtet, nis të tregojë aktori Koço Qendro. Më zunë në flagrancë me
E njohu me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj i jep "këpucët" aktorit shqiptar Një javë më parë Rudina Dembacaj ka treguar në emisionin “Why Not” të Roza Latit se Visjan Ukcenaj ka qenë ai që e ka pr
Si po kalon karantinën "Sarp" dhe e dashura, Duygu zbulon aftësitë e aktorit (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy i njohur si “Sarpi”, prej dy muajsh është vetëkarantinuar me partneren e tij, aktoren Duygu Sarisin në nj