999 rezultate për

aktorin

Kukësi optimist ndaj Qarabg, por vuajnë faktorin "fushë" Ditën e sotme do të luhet ndeshja mes Kukësit dhe Qarabag ku të dy skuadrat do të luftojnë për një vend në Champions Lea
Fjoralba flet për aktorin shqiptar: Nuk i mbyllej goja Fjoralba Ponari mori vëmendjen e të gjithë mediave kohët e fundit me pjesëmarrjen e saj në emisionin "Top Arena", ku për
Tifozët më të veçantë të Zvicrës, udhëtuan 2 mijë kilometra me traktor (FOTO LAJM) Kanë 12 ditë që udhëtojnë me traktorin e tyre antik, vetëm për të qënë pranë kombëtares së Zvicrës që përballet sonte në
Këngëtarja shqiptare habit me guximin, gjuan publikisht aktorin e njohur Ndonëse është një nga këngëtaret më të suksesshme momentalisht dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë, duke
Doli pro ndërtimit të kullave tek Teatri, Rama e bën aktorin drejtor Aktori dhe regjisori Erion Isai është emëruar sot drejtor i ri i Kukullave. Këshilli i Ministrave ka zyrtarizuar në
Kuvendi thërret në seancë dëgjimore kryeredaktorin e RD të plagosur në protestë Deputetët e opozitës në Komisionin e Medias në Kuvend kanë kërkuar thirrjen me urgjencë të kryeredaktorit të RD-së, Bled
Del videoja nga afër, kush e plagosi kryeredaktorin e RD? (VIDEO) Me mbylljen e protestës së opozitës, sëfundmi ka nisur debati politik se kush e gjakosi kryeredaktorin e RD-së Bledi Kas
PAMJET/ E gjakosi policia apo protestuesit? Kjo është e vërteta për kryeredaktorin e RD (FOTO & VIDEO) Me mbylljen e protestës së opozitës, sëfundmi ka nisur debati politik se kush e gjakosi kryeredaktorin e RD-së Bledi Kas
Mikesha publikon një pamje prekëse me aktorin e vdekur (VIDEO) Artnesa Krasniqi, mikesha e aktorit Art Kurti, nuk mund të pajtohet me humbjen e tij. Ajo ka treguar se sa e trishtua
Dafina kryen zbulimin e madh, gjen aktorin e famshëm që endej si lypës (FOTO) Dafina Zeqiri prej kohësh ndodhet në Amerikë ku ka vendosur ta zhvilloj edhe karrierën e saj muzikore. Këngëtarja bukuro
Kolegu i punës rrëfen kontaktin e fundit me aktorin, habitet për vetëvrasjen Vdekja e aktorit të ri në moshë nga Gjakova ka tronditur sot opinionin e Kosovës pasi sipas policisë bëhet fjalë për një
Era Rusi gjen sozinë dhe janë si dy pika uji (FOTO LAJM) Të gjithë e kanë fiksuar këngëtaren bionde me sy të bukur, Era Rusi, e cila nuk është e njohur vetëm për energjinë e jas
Frikë për Arnold Schwarzenegger, operohet me urgjencë Një ndërhyrje urgjente në zemër për aktorin Arnold Schwarzenegger. 70-vjeçari, ish-guvernator i shtetit të California, s
Traktori më i shpejtë në botë (VIDEO) Ky traktor mban rekordin Guinness si traktori më i shpejtë në botë. Kampioni i katërfishtë i garave Rally, Juha Kankk
Emma Watson tashmë në një lidhje të re me aktorin amerikan Aktorja e njohur e "Harry Potter", Emma Watson duket se ka nisur një romancë të re. Ajo është fotografuar nga paparac
Debati me aktorin serb për rolin e Jasharit, kush ka të drejtë? 20 vjet pas rënies së Adem Jasharit, ende nuk është përgatitur një film për komandantin legjendar. Megjithatë, skenar
Tha se po hante mish miu, fansat kryqëzojnë aktorin shqiptar Atori i njohur shqiptar i Kosovës, Kreshnik Ibrahimi i cili është i njohur edhe për disa role në Portokalli, ka shkaktu
Dëshironi aktorin Albano në ditëlindjen tuaj? Ky është çmimi që ka vendosur (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit në ''Apartamenti 2 XL'' Albano Bogdo, është shumë shpesh aktiv në rrjetet sociale ku herë pas
I grabistin traktorin dhe e ekzekutojnë, pamje të frikshme nga Siria (VIDEO) Pamje të rënda vijnë nga Siria. Ndërkohë që regjimi i Asadit vazhdon bombardimin e zonave të banuara nga civilë duke vra
Ajsi Xhaxhaj kapet ''mat'' duke u puthur me aktorin e njohur (FOTO LAJM) Aktorja tepër e komentuar Ajsi Xhaxhaj, duket se është rikthyer sërisht në vëmëndjen e mediave. Në Instagramin e saj