999 rezultate për

aktori

"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM) Erion Isai një ndër aktorët e humorit më të njohur në vend e braktisi profesionin e tij duke u angazhaur në politikë, ku
Bes Kallaku humb personin e dashur, bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale ndarjen e shpejtë nga jet
Nusja dy vite më e madhe, aktori turk që marrosi vajzat shqiptare po martohet! (FOTO LAJM) Aktori që vajzat e gratë shqiptare lënë "kokën pas tij" po i jep fund beqarisë. Aktori Baris Arduç do t’i japë fund b
Jul Deda ironizon keq Ramën: Respektoni budallenjtë! Vendimi i qeverisë Rama për të ndaluar muzikën në cfarë do lloj ambienti pas orës 20:00, ka shkaktuar polimika dhe kriti
Ndahet nga jeta aktori i njohur, Fuat Boçi Ndahet nga jeta ne moshen 89 vjecare aktori i mirenjohur fierak Fuat Boçi. Aktori i qindra roleve qe kane mbetur ne
E martuar me aktorin turk, por Almeda zbulon si flet shqip i biri (FOTO LAJM) Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë në ma
Si rrallëherë, Gaz Paja nuk i reziston fotos së bashkëshortes dhe shpreh dashurinë (FOTO LAJM) SI prej fillimit të lidhjes së tyrë. të dasma e më pas ardhja në jetë e bebushit, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij kanë
Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur të telenovelave spanjolle (FOTO LAJM) Aktori meksikan Raymundo Capetillo ka vdekur në moshën 76 vjeçare për shkak të koronavirusit. Sipas deklaratave të fu
Habit aktori: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun Aktori Amos Zaharia është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing”, dhe në segemente të ndryshme të rolit të tij
Maqedoni: Traktori përplaset me makinën, humb jetën 51 vjeçari Një traktorist ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Kavadar në një aksident të rëndë afër Jugokomercit, kur janë përplas
Rrahu të dashurën, gjykata merr vendimin për aktorin e "Sulejmani i madhërishëm" (FOTO LAJM) Aktori turk Ozan Guven, i njohur nga roli i Rustem Pashait në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, ditët e fundit është b
"Na mbive në sy o Tirkë", aktori shqiptar merr një pension për të ardhur keq Sotiraq Bratko është një ndër aktorët e shquar shqiptarë, i cili ka luajtur me qindra role nëpër filmat shqiptarë që të
Akuza për dhunë, del video e sherrit fizik të Johnny Depp dhe ish-gruas së tij (VIDEO) Një video e re është zbuluar ditën e djeshme në seancën gjyqësore ku duket aktori Johnny Depp që hedh një shishe vere në
Skandal në Turqi: Aktori i serialit "Sulejmani i madhërishëm" rreh të dashurën (FOTO LAJM) Mediat në Turqi po ziejn dhe shkak është bërë aktori turk, Ozan Guven, i cili njihet në Shqipëri si Rustem Pashai në ser
Kjo ngatërresë mund t'i fuste binjakët në sherr, për çfarë bëhet fjalë (VIDEO) Aktori i humorit Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani konfirmuan më në fund lidhjen e dashurisë dhe duket se shkojë
Traktori më i shpejtë në botë, ka shpejtësinë maksimale 217 km në orë (VIDEO) Guy Martin (JCB), një traktor i ndërtuar nga një grup i rinj inxhinierësh, zyrtarisht është shpallur si mjeti më i shpej
Për shkak të koronavirusit, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 41-vjeçare (FOTO LAJM) Nick Cordero, aktori i njohur i Broadway ka humbur betejën pas infektimit me COVID-19. Ka qenë bashkëshortja e tij, A
6500 euro qiraja për një natë, "sakrifica" e Kivanc Tatlitug për prindërit (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Kivanc Tatlitug, ka dy shtëpi në Bodrum, por nuk po jeton në asnjëherën prej tyre. Për shkak të si
"Shko në plazh shpërnda virusin", Flor Binaj revoltohet me ndjekësin (FOTO LAJM) Muajin që lamë pas bëri bujë fakti se aktori i ‘Portokallisë’, Florjan Binaj, ishte infektuar me Covid-19. Aktori tha
40 vite më të vogël, aktori i "Rocky" propozon të dashurën (FOTO LAJM) Dolph Lundgren është bombarduar nga komentet negative në internet pas fejesës së tij. Ylli i “Rocky”, 62 vjeç, kohët