999 rezultate për

aktores

Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
30 mijë euro aksesori, shpenzimet e "çmendura" të aktores shqiptare (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her
Sëmundja e rëndë i merr jetën aktores së njohur të telenovelave (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Carmen Sevilla, ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur të fitojë dot betejën me sëmundjen e rëndë. Med
"Mami a do vdesësh?", përjetimet e dhimbshme të aktores shqiptare gjatë tumorit (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi ka treguar momentin më të vështirë që ka kaluar në jetë. Në vitin 2012 ajo u shpre
"Hazall" u infektua me koronavirus, të gjithë po kritikojnë të dashurin e aktores (FOTO LAJM) Aktorja Alina Boz pak ditë më parë konfirmoi se ka dalë pozitive me koronavirus. Ajo u karantinua në shtëpi dhe bëri të
Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her
Të ftuar VIP, brenda dasmës luksoze të aktores turke me biznesmenin (FOTO LAJM) Aktorja turke Seren Fosforoglu është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Kaan Onal. Çifti mbajtën
Kanceri i merr jetën aktores së famshme të "The Avengers" dhe "Game of Thrones" (FOTO LAJM) Dame Diana Rigg, e famshme për rolet tek “The Avengers” (seriali origjinal”) dhe “Game of Thrones”, ka ndërruar jetë në
"Sadna" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja shumë e njohur indiane Sara Khan e cila u bë e famshme në vendin tonë me rolin e “Sadnës” nga seriali “Bidaai”,
"Hazall" infektohet me COVID-19, si është gjendja e aktores (FOTO LAJM) Aktorja e njohur turke Alina Boz është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëjnë të ditur mediat turke e më pas është kon
I jep fund beqarisë, publikohen pamjet nga dasma speciale e aktores turke (FOTO LAJM) Zeynep Tugçe Bayat i ka dhënë fund beqarisë. Aktorja turke e njohur në Shqipëri përmes serialit “A vjen më pas dashur
"Deri në fund", këngëtari shqiptar i propozon për martesë aktores turke (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar Bertan Asllani, i njohur në Turqi si Tarkani i Ballkanit, prej kohësh është në një lidhje romantike m
Martohet "Gymysh", dalin pamjet nga dasma e aktores turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Songul Oden e njohur me emrin “Gymysh” është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Arman B
Del autopsia, cili ishte shkaku i vdekjes së aktores së njohur Aktorja e njohur Naya Rivera ndërroi jetë disa ditë më parë dhe pas një kërkimi të gjatë, trupi i saj i pajetë u gjet në
E dhimbshme, momenti kur familjarët e aktores që u zhduk vizitojnë liqenin (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Naya Rivera është zhdukur ditën e mërkurë, pasi kishte shkuar për një shëtitje me varkë vetëm me të b
Shëtitja me varkë rezultoi tragjike, gjendet trupi i pajetë i aktores (FOTO LAJM) Trupi i aktores së njohur Naya Rivera u gjet të hënën në liqenin e Kalifornisë Jugore, ku ajo u zhduk javën e kaluar.
U zhduk në liqen, dalin pamjet e fundit të aktores së famshme me të birin Vijohet ende kërkimi për trupin e aktores Naya Rivera, e cila u bë e famshme në serialin “Glee”, autoritetet kanë publik
Disa minuta para zhdukjes, publikohen pamjet e aktores Naya Rivera dhe të birit (VIDEO) Autoritetet janë ende në kërkim të trupit të aktores Glee Naya Rivera, e cila humbi gjurmët të mërkurën, pasi vendosi të
30 mijë euro vetëm ora, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie