999 rezultate për

aktore

Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Përrenjas, maunia bllokon qarkullimin (FOTO LAJM) Një maune ka devijuar nga rruga duke bllokuar qarkullimin për shkak të rrëshqitjes së dherave në aksin nacional Librazhd
Të mahnitur nga filmat e Hollywood? Shikoni çfarë ndodh në prapaskena (FOTO LAJM) Pas përfundimit të një filmi i cili ju ka mahnitur me siguri shumë prej jush kërkojnë të dinë se çfarë ndodh në prapaske
Aktorët i japin lamtumirën regjisorit Orgocka: Do çojmë më tej amanetin e tij Ditën e sotme i është dhënë lamtumira aktorit dhe regjisorit të mirënjohur, Dhimitër Orgocka, i cili u nda nga jeta një
A është zbokthi sëmundje? Ja faktorët që ndikojnë në shfaqjen e tij Shumica e njerëzve kanë zbokth të paktën në një moment të jetës së tyre, por kjo gjendje është më e zakonshme në adolesh
Në pritje të ëmbël, Eliona tregon për herë të parë barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se
"Kam jetuar në një shtëpi me fantazma", rrëfimi i aktores bëhet viral A e dini që para se Jennifer Aniston të jetonte në Central Perk me mikeshat e saj, banonte në një shtëpi të pushtuar nga
Shkrumb e hi! Shtëpia e aktores së famshme shkatërrohet nga zjarri Ferma verore e familjes së aktores Jennifer Lawrence është përfshirë nga flakët! Sipas “Fox News”, fatmirësisht nuk k
I dha fund beqarisë, Eliona Pitarka është shtatzënë (FOTO LAJM) Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se
Bënë një fëmijë gjatë xhirimeve? Aktorët e "50 Hijet e Greit" i gjen belaja (FOTO LAJM) Jamie Dornan dhe Dakota Johnson janë dy aktorët kryesorë të filmit “Fifty shades of Grey”, film i cili çmendi botën pesë
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
E mbani mend Shulen e serialit "Nënë"? Nuk do ta njihni më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”. Ajo ka një karrierë të g
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
19 vite më i ri, futbollisti afrikan i dashuruar me aktoren shqiptare: Bekim nga Zoti (FOTO LAJM) Aktorja, Adriana Matoshi dhe futbollisti afrikan Keith Oëen Groeneveld zbuluan se ishin në një romancë pak ditë më parë.
Kanceri i gjirit te burrat: Shenjat kryesore dhe faktorët që rrisin rrezikun Ndonëse burrat nuk kanë gjinj si gratë, ata kanë një sasi të vogël të indeve të gjirit. Gjinjtë e një burri të rritur ja
Sakrifica ekstreme e 12 aktorëve për një rol në film (FOTO LAJM) Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit. Humbja e peshës ose shtimi
Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
Çfarë ngjashmërie: Jonida Shehun e krahasojnë me aktoren ikonë amerikane (FOTO LAJM) Jonida Shehu është një nga moderatoret më simpatike të ekanit shqiptar, e së fundmi miqtë e saj kanë arritur t’i gjejnë
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia