999 rezultate për

aktor

E ndau për Frrokun, Rudina Dembacaj bën njoftimin e çuditshëm për ish-bashkëshortin Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ka qënë
Zbulohet e vërteta e lidhjes së re të Brad Pitt me aktoren amerikane (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Angelina Jolie, të gjithë janë bërë kuriozë të mësojnë ç’po bëhet me jetën private të Brad Pitt. Së f
Aktorja e famshme: Më ushtruan "presion" që të zhvishet tek "Game of Thrones" (FOTO LAJM) ktorja britanike, Emilia Clarke thotë se jo çdo skenë të realizuar në serialin “Game of Thrones”, që i dha të tjera përm
Eliona është ndarë? Aktorja sapo i mbylli gojën thashethemeve (FOTO LAJM) Prej kohësh Eliona Pitarka ka pranuar se është në lidhje dhe madje në një prej netëve të "Dance With Me" aktorja e konfi
Ky është traktori që arrin shpejtësinë 217 km/h (FOTO LAJM) Nëse ke një tokë për të pluguar dhe dëshiron ta përfundosh në një kohë rekord, atëherë të duhet të marrëssh në telefon a
U divorcua me 70 vjeçarin, aktorja bën deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Aktorja turke Meltem Miraloglu muajin e kaluar u martua me një amerikan 80-vjeçar. Lajmi u bë i ditur nga mediat turke d
Aktori i preferuar i shqiptarëve tregon kur vuante nga depresioni: Vetëm qaja Aktori i njohur Dwayne Rock rrëfeu para pak kohësh çastin më të dhimbshëm të jetës së tij, momentin kur e ëma tentoi të
Së shpejti bëhet nënë, aktorja e dashur për shqiptarët tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Aktorja e famshme nga "Ditari i princeshës", film të cilin me siguri e keni parë të gjithë, Anne Hathaway është shtatzën
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Gëzojnë plot 265 milion dollar pasuri, çifti i aktorëve s'do u lërë asnjë qindarkë fëmijëve (FOTO LAJM) Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të
Në lidhje me Mark Frrokun? Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjal
Rasti befasues, aktorja e dashur kalon tek filma porno (FOTO LAJM) Ka shumë raste ku profesioniste të fushave të ndryshme kanë hequr dorë nga karriera, duke iu futur pornos. I tillë është
Aktori i njohur i serialit "Çukur" vjen për herë të parë në Shqipëri! (FOTO LAJM) Një nga aktorët më të njohur të kinematografisë turke ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”. Ercan Kesal, i njohur
"31 ditë që nuk shikoja vajzën!" Bes Kallaku i përlotur tregon sakrificën e madhe (FOTO LAJM) Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij të ri “Falco” dhe sakrificat që ka bërë pë
"Dua të shpëtoj", 1 muaj pas martesës aktorja turke ndahet nga bashkëshorti 80-vjeçar (FOTO LAJM) Muajin e kaluar mediat turke zbuluan se aktorja Meltem Miraloglu është martuar me një amerikan 80-vjeçar dhe lajmin e ma
Kush është fatlumi? Angelina Jolie në një lidhje të re pas ndarjes me Brad Pitt (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie është tashmë një histori e shkuar. Tre vjet pasi paraqiti letrat për divor
Kush e goditi Rezart Veleshnjën? Aktori hedh video me syrin e nxirë Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimet e fundit që ka bërë në rrjetet e tij soci
Qytetarët, thirrje për bashkim opozitës shqiptare (VIDEO) Përçarja e faktorit politik shqiptarë në Maqedoninë e Veriut në shumë parti, ka shkaktuar reagimet të shumta jo vetëm te
Çfarë nuk shihni pas filmave të famshëm, realizimi i super personazheve (FOTO LAJM) Sasia e kohës dhe mundit, që shkojnë për të bërë filma në Hollivud është mbresëlënëse. Mjafton të shohim skenat e jashtë
"Omer" u thotë lamtumirë flokëve të gjatë, aktori befason me pamjen e re (FOTO LAJM) Aktorët e njohur turq Engin Akyurek dhe Neslihan Atagul së fundmi janë duke punuar për një film të ri dhe ndryshimi që k