999 rezultate për

aktivizuar

Shpesh po përfundon në tribunë, kjo është e ardhmja e Bernardeschit U ble me pretendimin se do të zëvendësonte legjendën Alex Del Pieron, pasi kishin disa ngjashmëri por fusha e blertë tre
Kampioni i botës tërhiqet nga futbolli Sebatian Schweinsteiger ka lajmëruar tërheqjen e tij nga futbolli. Ish-kapiteni i përfaqësueses gjermane, i cili kohët e
Klopp tregon pse nuk e ka aktivizuar Shaqirin këtë sezon Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka treguars se Xherdan Shaqiri dhe Fabinho nuk kanë qenë në nivelin e tyre më të m
Sarri pranon gabimin: Atë lojtar nuk duhet ta kisha aktivizuar Chelsea siguroi një fitore fantastike 3-0 përballë Watford ku mbi të gjitha i siguroi një vendin e 3 "bluve të londrës".
Rekord i ri në Premier League, ky është futbollisti më i ri i aktivizuar Lojtari i Fulham, Harvey Elliot, në moshën 16 vjeç e 30 ditë është futbollisti më i ri që ka luajtur në historinë e Prem
Gundogan akoma më pranë Interit, Guardiola konfirmon se lojtari nuk pranon rinovimin Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajne
Reali përfshin edhe yllin e ekipit në marrëveshjen për Saudio Mane Sipas raporteve të Don Balon, spanjolli Marcos Asensio mund të largohet nga Real Madrid sezonin e ardhshëm. Gazeta s
Plas sherri mes lojtarëve të Milanit (VIDEO) Pas zëvendësimit të Franck Kessie në minutën e 69’, në stolin e Milan ka ndodhur një rrëmujë e vogël. Mesa duket ka
Këta janë talentët më të aktivizuar në Europë Ginalugi Donnarumma është talenti më i aktivizuar këtë sezon në 5 kampionatet kryesore të kontinentit. Portieri i Milani
Ka shpresë për Sadikun, Lugano kërkon rikthimin e bomberit Mediat zviceriane raportojnë se Lugano, ish- skuadra e Sadikut kërkon kthimin e bomberit. Pas një viti të vështirë në Sp
Bayern rrëmben yllin e Interit Bayern Munich me sa duket e ka gjetur shumë shpejt zëvendsuesin e Arjen Robbenit i cili do të largohet pas një dekade,
Courtois "trondit" Real Madridin: Në stol më lë trajneri Courtois bëri shumë bujë me transferimn e tij te klubi i Real Madridit, por kjo nuk duket se ishte lëvizja e duhur e tij
Si të minimizoni harxhimin e internetit teksa rrini në Facebook Nëse e përdorni shumë facebookun edhe kur keni pak Mb në ofertën tuaj në telefon na vjen keq tju themi se në fakt ato do
Podgoricë, gjendet një bombë para lokalit të shefit të Interpolit Pajisje shpërthyese është aktivizuar mëngjesin e sotëm para objektit hotelierik në Podgoricë, me çka është shkaktuar vet
Maqedoni, gjendet predha e paaktivizuar artilerike Në fshatin Bogorodicë të Gjevgjelisë në pjesën jugore të Maqedonisë, në afërsi të kufirit maqedonas-grek, janë gjetur 30
Duka-Finos: Ke aktivizuar kriminelë që kam frikë t'ju përmend emrat Debati i parë publik mes dy kandidatëve potencialë për kreun e FSHF-së, Armando Duka dhe Bashkim Fino, në Top Channel, u
Vjen dhe largimi i radhës nga Flamurtari Silvio Zogaj është largimi i parë nga Luftëtari. Mesfushori 20-vjeçar njoftoi prishjen e kontratës me klubin gjirokastri
De Biasi tek Alaves, nuk dëshiron t'ia dijë as për djalin e Zidanes Me dy fitore në pesë ndeshje, Gianni De Biasi i dha Alavesit pikët e para sezonale dhe rindezi shpresat e skuadrës në ga
Twitter merr masa pas çaktivizimit të llogarisë së presidentit Trump Rrjeti social Twitter, njoftoi sot marrjen e masave mbrojtëse pasi një prej punonjësve çaktivizoi për një kohë të shkurt
Gjilani aktivizon mekanizmat e emergjencave pas breshërit Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe breshrit, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka aktivizuar sot mekanizmat